Solvay Park w Krakowie. Fot. GNRR

Solvay Park w Krakowie. Fot. GNRR

  • Autor: mg
  • 27 maj 2019 13:27 (aktualizacja: 27 maj 2019 13:52)

Nowa marka meblowa w Solvay Wnętrza

Galeria Solvay Wnętrza powiększa liczbę swoich najemców. W ostatnim czasie dołączył do nich salon kuchni klasy premium BAAK Design.

W ramach Galerii Wnętrz funkcjonują już salony takich firm, jak Meblik, Dla Spania i R-meble. Wraz ze Strefą Designu jej powierzchnia przekracza 6 tys. m2 i jest zlokalizowana na pierwszym piętrze Solvay Park w Krakowie.

W ramach projektu Solvay Wnętrza w krótkim czasie zostało podpisanych już 8 umów na wynajem powierzchni w strefie meblarsko-wnętrzarskiej, w CH Solvay Park Kraków – mówi Robert Reich, właściciel firmy GNRR, która odpowiada za komercjalizację tej przestrzeni. W chwili obecnej rozmawiamy z kolejnymi najemcami, którzy chcą do nas dołączyć i wspólne tworzyć nową jakość wnętrzarską na mapie Krakowa – mówi właściciel.

Ważną rolę w projekcie Solvay Wnętrza zajmuje Strefa Designu. Zależy nam, aby Strefa Designu była miejscem spotkań z klientami, przeznaczonym m.in. dla architektów i projektantów wnętrz – mówi Anna Szalczewska, lider projektu Solvay Wnętrza. Nie zabraknie tam także inspirujących wydarzeń i spotkań z cenionymi architektami i specjalistami branży wnętrzarskiej – dodaje.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ