Meble marki My Modern Home

Meble marki My Modern Home

  • Autor: bm
  • 09 maj 2019 08:27 (aktualizacja: 13 maj 2019 11:02)

Nowa marka na polskim rynku meblarskim

Znakiem rozpoznawczym młodej polskiej marki meblowej są pomysłowe, lekkie konstrukcje łączące naturalne drewno, stal, szkło i beton. Jej projektanci chętnie eksperymentują z łączeniem materiałów o zróżnicowanej fakturze i charakterze.

Marka My Modern Home została założona w 2014 roku przez pasjonatów drewna i producentów mebli z wieloletnim doświadczeniem. Rodzinna firma dynamicznie się rozwijała i jej właściciele postanowili przedefiniować i rozszerzyć swoją dotychczasową ofertę. Teraz marka z sukcesami zdobywa nie tylko rynek polski, ale i ciepło przyjmowana jest na największych targach międzynarodowych jak paryskie Maison & Objet. W Polsce meble My Modern Home dystrybuowane są przez sieć salonów Dekorian.

Nazwa firmy nie jest przypadkowa, jej meble najlepiej odnajdą się w nowoczesnych przestrzeniach mieszkalnych, w których domownicy cenią prostą, elegancką formę. Wśród brył meblowych z oferty firmy znajdziemy duży wybór stołów, stolików kawowych i nocnych, szafek, regałów czy luster. Portfolio My Modern Home obejmuje produkty wykonane z litego drewna dębowego, orzechowego i bukowego, wysokiej jakości stali malowanej proszkowo w palecie szesnastu eleganckich kolorów, betonu architektonicznego UHPC klasy premium oraz hartowanego szkła. Meble mogą zostać dodatkowo spersonalizowane poprzez wybór wykończenia tkaniną - wełną lub aksamitem, dostępną w osiemnastu starannie wyselekcjonowanych odcieniach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ