Fot. Mat. prasowe IKEA

Fot. Mat. prasowe IKEA

  • Autor: bm
  • 07 paź 2018 18:37 (aktualizacja: 09 paź 2018 09:21)

Nowa odsłona "Domowych Rewolucji" z IKEA już na antenie tv

Na telewizyjne ekrany wróciła kolejna edycja programu "Domowe rewolucje", w którym pod okiem Doroty Szelągowskiej przeprowadzana jest metamorfoza mieszkania. Jednym z partnerów jest IKEA.

„Domowe rewolucje” to jeden z programów wnętrzarskich Doroty Szelągowskiej, w którym projektantka wnętrz dzieli się z widzami swoimi pomysłami na piękne i funkcjonalne wnętrza oraz w mgnieniu oka odmienia domy – na dodatek, niekoniecznie dużym kosztem. Ekipa budowlana pod jej przewodnictwem w kilka dni przeprowadza remont całego domu. W każdym odcinku prowadząca urządza mieszkanie innego bohatera.

W trzecim sezonie w metamorfozie wnętrz pomoże nie tylko zespół fachowców znany z poprzednich serii, ale także IKEA. Jako jeden z partnerów programu pomoże odmienić pomieszczenia za pomocą mebli i dodatków, pokaże również widzom mnóstwo przydatnych rozwiązań, które można znaleźć w asortymencie marki. Proste porady, opracowane wspólnie z ekspertami pozwolą widzom na przyjemne i łatwe przeprowadzenie metamorfozy marzeń.

"Z radością uczestniczymy w spełnianiu marzeń tych, którzy potrzebują wsparcia w urządzeniu funkcjonalnej przestrzeni, dopasowanej do stylu życia i indywidualnych potrzeb. Doskonale wpisuje się to w wizję marki IKEA, by wielu ludziom żyło się lepiej na co dzień" - mówi Małgorzata Jezierska, Specjalista ds. PR w IKEA Retail.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ