System Haller E Line. Fot. USM/Mood Design

System Haller E Line. Fot. USM/Mood Design

  • Autor: bm
  • 28 gru 2018 09:27

Nową wersję systemu mebli zaprezentowano na targach w Miami

Pojawiła się odświeżona wersja systemu mebli modułowych „Haller” marki USM. Dla jej zaprezentowania wybudowano na targach w Miami specjalny narciarski chalet - „Light Lodge”. Do współpracy przy projekcie zaproszony został uznany szwajcarski fotograf Bruno Augsburger.

Do mebla wprowadzone zostało ledowe oświetlenie. Dodanie modułów z oświetleniem i portami USB nie wpłynęło jednak na formę mebla. Na targach w Miami wybudowano – aby zaprezentować nową wersję regału - specjalny narciarski chalet - „Light Lodge”. Do współpracy przy projekcie zaproszony został uznany szwajcarski fotograf Bruno Augsburger, który słynie ze zdjęć natury. Jego widoki Alp wstawiono w okna domku. Jednak głównym bohaterem wnętrza jest światło. A konkretnie ambientowe oświetlenie sączące się z mebli skonfigurowanych w systemie „Haller E line”. Ich źródłem są moduły zamontowane w stalowej konstrukcji, która również przewodzi prąd o napięciu 24V. Jedynym zewnętrznym elementem jest zasilacz, który mieści się pod spodem szafek. Natężenie światła sterowane jest za pomocą ściemniacza. Dzięki temu można kreować dowolny nastrój we wnętrzu w zależności od potrzeby lub okazji. Sam system powstał w 1965 roku, a jego wynalazcą był architekt Franz Haller. Linia E to następny krok w rozwoju marki USM.

Warto zaznaczyć, że USM jest jednym z liderów w podejściu do zrównoważonego rozwoju. Wszystkie meble zbudowane są z najwyższej jakości materiałów, odpornych na działanie czasu i użytkowanie. Bez problemu mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie, nie tylko ze względu na ich uniwersalną estetykę, ale i wytrzymałość. Meble marki USM obejrzeć i kupić można w showroomie Mood.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ