Centrum handlowe Domino w Rudzie Śląskiej

Centrum handlowe Domino w Rudzie Śląskiej

  • Autor: bm
  • 25 maj 2017 08:44 (aktualizacja: 29 maj 2017 11:19)

Nowe centrum meblowe powstaje w Rudzie Śląskiej

Nowy punkt handlu meblami i artykułami wyposażenia wnętrz powstanie na terenie centrum handlowego Domino w Rudzie Śląskiej. Właściciele placówki poszukują chętnych dostawców mebli i innych produktów służących do aranżacji domów i mieszkań. Obiekt jest świeżo po kompleksowej modernizacji.

Centrum handlowe Domino to nowoczesny, dwupoziomowy pasaż handlowo-usługowy zlokalizowany w centrum Rudy Śląskiej w dzielnicy Wirek. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie CH Ruda Śląska Plaza. Obiekt jest świeżo po kompleksowej modernizacji. Posiada centralne ogrzewanie/wentylację, całodobową obsługę portiersko-sprzątającą. Wokół obiektu znajduje się parking na 200 samochodów.
Centrum handlowe Domino posiada bardzo dobry układ komunikacyjny (znajduje się u zbiegu ulic Obrońców Westerplatte i 1 Maja). W niedalekiej odległości znajdują się 2 główne arterie komunikacyjne Śląska (Trasa Średnicowa oraz A4).

Do wynajęcia są powierzchnie o zróżnicowanej wielkości od 15 do 1500 m2. Pomysłodawca powstania punktu z meblami liczy na udział partnerów z ofertą zgodną z aktualnymi trendami rynkowymi.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ