Katalogi Wajnert Meble

Katalogi Wajnert Meble

  • Autor: bm
  • 18 lis 2016 10:30 (aktualizacja: 21 lis 2016 09:36)

Nowe katalogi firmy Wajnert Meble

Wydawnictwa Wajnert Meble to katalog mebli wypoczynkowych i systemowych 2016 oraz katalog mebli Basic 2016, w których firma prezentuje swoje kultowe produkty oraz atrakcyjne nowości. Katalogi można pobrać lub obejrzeć on-line, na stronie internetowej producenta.

Publikacje czołowego producenta mebli wypoczynkowych i systemowych są już dostępne w salonach sprzedaży. Zostały stworzone z myślą o potrzebach klientów, by odpowiedzieć na najczęściej zadawane sprzedawcom pytania oraz dostarczyć kompleksowych informacji o oferowanych meblach.

Podział na kategorie: meble wypoczynkowe, łóżka tapicerowane, meble systemowe, sypialnie, dodatki i akcesoria pozwala na łatwe znalezienie potrzebnego produktu. Każdy z nich został opisany, a funkcjonalności oznaczone za pomocą ikon, które wskazują na najważniejsze cechy. Na zdjęciach produktowych można zobaczyć detale mebli, a fotografie aranżacyjne podsuwają pomysły na urządzenie własnych czterech kątów.

Katalogi można pobrać lub obejrzeć on-line, na stronie internetowej Wajnert Meble. Zwolennicy tradycyjnej, drukowanej formy mają możliwość otrzymania wydawnictw pocztą. Wystarczy, że wyślą wiadomość na e-mail katalog@wajnert.com.pl, a w niej podadzą swoje ze swoje imię, nazwisko oraz adres, na który mają zostać wysłane katalogi. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ