Do Galerii Wnętrz Tetmajera dołączyła m. in. marka Ernestrust

Do Galerii Wnętrz Tetmajera dołączyła m. in. marka Ernestrust

  • Autor: bm
  • 03 kwi 2019 14:02 (aktualizacja: 05 kwi 2019 13:22)

Nowe marki meblowe i wnętrzarskie w Galerii Tetmajera

Od kwietnia 2019 w gronie firm zlokalizowanych w Galerii Wnętrz Tetmajera w Krakowie dołączyły kolejne marki związane z aranżacją wnętrz, m.in. z meblami do kuchni i garderoby, drewnianymi podłogami i drzwiami.

Nowe marki to:

Stolarnie Galicyjskie. Największą inspiracją marki w tworzeniu wnętrza jest natura. Wizytówką marki jest ogromna dbałość i staranność wykonania, a w każdym meblu opuszczającym pracownię, artyści rzemieślnicy pozostawiają cząstkę duszy całego zespołu.

New Home Design. To najnowszy projekt marki Salon Wnętrz, który od lat dostarcza ekskluzywne materiały wyposażenia wnętrz takie jak podłogi i drzwi. Oferta marki nieustannie inspiruje architektów poszukujących nowych rozwiązań w wystroju wnętrza. 

Ernestrust. Od ponad 50 lat firma ernestrust, znana kiedyś jako Meble Rust projektuje i tworzy wnętrza kuchenne, garderoby, meble na wymiar odznaczające się nowoczesnym designem, niezwykłą elegancją i wysoką jakością. Przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych i wspieraniu tradycyjnego rzemiosła wyznacza trendy na rynku polskim i za granicą. 

Schody Lempa. To firma rodzinna zajmująca się produkcją schodów, głównie z drewna.

Galeria Tetmajera 83. Sztuka Wnętrz to obiekt w Krakowie, przyjazny architektom i Klientom poszukującym idealnego wnętrza. Klienci znajdą tu meble i artykuły wyposażenia wnętrz, a także dodatki dekoracyjne i akcesoria takim marek jak: Kler, Miloo Home, Almi Decor, Ernest Rust, Schody Lempa, Stolarnie Galicyjskie, WMF, New Home Design, Halupczok, Doram Design, Livori Home, Jafra, Ilumni. Galeria jako jedna z nielicznych w całym regionie Małopolski, łączący funkcje showroomu ze strefą kreatywną, uwzględniając w swojej strategii działalność wystawienniczą, warsztatową i edukacyjną.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ