Salon sprzedaży Noti we Wrocławiu

Salon sprzedaży Noti we Wrocławiu

  • Autor: bm
  • 10 lip 2017 13:23 (aktualizacja: 12 lip 2017 15:07)

Nowe salony sprzedaży Noti powstały we Wrocławiu

Nową kolekcję mebli marki Noti, zaprojektowaną przez Piotra Kuchcińskiego, a także inne meble producenta można od niedawna obejrzeć i kupić w nowym salonie sprzedaży we Wrocławiu, przy ul. Braniborskiej 40. Pod tym samym adresem funkcjonuje od maja salon marki mebli biurowych Balma.

CZYTAJ TEŻ: Czy i dlaczego Polacy lubią galerie wnętrz - opinie ekspertów

Oba punkty, o łącznej powierzchni 400 m2 znajdują się są w dogodnej lokalizacji -  dzielnicy Fabryczna, w pobliżu Galerii Domar i niedaleko Galerii Magnolia. 

Zespół sprzedawców Noti zajmuje się nie tylko wyposażeniem domów i mieszkań prywatnych, ale także lokali komercyjnych i miejsc publicznych. Salon Balma natomiast realizuje kompleksowe projekty umeblowania biur. Zgodnie z autorską filozofią Think Pro zakłada inteligentne wsparcie biznesu, by w przemyślanym i nowoczesnym stylu wspierać efektywność pracy. Oba punkty sprzedaży współpracują ze sobą, aby zapewnić kompletną realizację projektu architektonicznego wnętrz.

Firma Noti zaprasza do współpracy i wizyt w swoich sklepach zarówno architektów, projektantów i stylistów wnętrz, jak i klientów indywidualnych czy inwestorów. W nowym miejscu przygotowano zupełnie nową ekspozycję mebli projektu Piotra Kuchcińskiego, która opiera się na produktach z dotychczasowych oraz najnowszych kolekcji. 

Oferta salonu jest uzupełniana dodatkami. Są one wybierane spośród marek polskich i zagranicznych zgodnie z kodem stylistycznym, wypracowanym przez 12 lat w fabryce mebli Noti. Obecnie dostępne są meble marek Pedrali, TON, Zięta, Moooi, Hay, lampy Secto, Rubio, Humanscale, Petite Friture, dywany Ligne Pure i Sztuka Beskidzka, tapety Wallsprint, dekoracje Zuiver, HK Living, Dutchbone, kwietniki Bujnie, betonowe doniczki Grow Raw, pościel HOP Design, zapachy Glyk, ceramika Alicji Patanowskiej.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ