"HiFi", Meble Vox. Fot. Archiwum

"HiFi", Meble Vox. Fot. Archiwum

  • Autor:
  • 27 gru 2013 18:01

Nowe salony Vox w Kijowie i Sofii

Meble Vox konsekwentnie realizują plany rozwoju sieci salonów firmowych. Ostatnio powstały salony w Kijowie oraz w Sofii.

24 listopada br. został otwarty nowy salon firmowy Meble Vox w stolicy Bułgarii – Sofii. To drugi w Sofii, a zarazem 4. w Bułgarii punkt sprzedaży firmy Vox. Natomiast 5 grudnia 2007 r. został otwarty nowy salon firmowy Meble Vox w Kijowie, o powierzchni 250 m2. Jest to 2. w Kijowie i 5. salon na Ukrainie.
W obu salonach, zarówno w Kijowie, jak i w Sofii, znajdują się wszystkie kolekcje mebli Vox: „DJ Metalik”, „Visage”, „Modern”, „Amarone”, „Romeo i Julia”, „Romantic”, „Imperium”, „Pacyfic” oraz „Magellan”. Oferta obejmuje również artykuły dekoracyjne, m.in. ceramikę, szkło, przedmioty z cyny i aluminium, lustra, zegary, pościel oraz lampy dopasowane do poszczególnych kolekcji mebli.
Na osoby, które odwiedzą salony czeka wyjątkowa promocja – przy zakupie trzech wybranych mebli z kolekcji „Modern”, klient otrzyma czwarty gratis.
Firma Vox Industrie, właściciel marki Meble Vox, istnieje na rynku od 1990 roku i należy do czołówki producentów mebli w Polsce. Meble Vox są dostępne w sieci 112 salonów w Polsce i 36 za granicą m.in. w Berlinie, Kijowie, Pradze, Bratysławie, Wilnie, Rydze, Zagrzebiu. Eksport obejmuje Europę i USA. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ