Nowy showroom Grupy Nowy Styl we Frankfurcie nad Menem

Nowy showroom Grupy Nowy Styl we Frankfurcie nad Menem

  • Autor: bm
  • 29 cze 2017 10:25 (aktualizacja: 29 cze 2017 10:56)

Nowe showroomy Grupy Nowy Styl w Niemczech

Dla Grupy Nowy Styl rynek niemiecki jest bardzo ważnym rynkiem zbytu, a w umocnieniu pozycji firmy w Niemczech mają pomóc własne showroomy, w których klienci mają bezpośredni dostęp do produktów Grupy. Nowe placówki powstają we Frankfurcie nad Menem i w Hamburgu.

Grupa ma już swoje showroomy na terenie Niemiec, znajdują się one w Berlinie, Düsseldorfie, Steyerbergu, Stuttgarcie, Monachium i Ebermannsdorf. Showroom we Frankfurcie, znajdujący się przy ulicy AvD-Haus Goldsteinstraße 237, został zaprezentowany klientom i partnerom 28– 29 czerwca. Salon w Hamburgu zostanie otwarty we wrześniu.

"Showroom we Frankfurcie nad Menem przedstawia w zwięzłej formie nasze rozwiązania w myśl koncepcji Activity Based Working" – mówi Corinna Graf, Menedżer Marketingu w niemieckiej filii. – "Na powierzchni blisko 320 m² można znaleźć inspiracje, jak zaaranżować innowacyjne, motywujące, efektywne i elastyczne środowisko pracy, które odpowiada na współczesne wyzwania. Przestrzeń została podzielona na obszary komunikacji, koncentracji, administracji, regeneracji oraz na strefę wejściową" – dodaje.

We frankfurckim showroomie klienci znajdą nowości produktowe, a wśród nich: system meblowy Levitate (WertelOberfell), idealnie wpisujący się w trend home office design; krzesła i stoliki Tauko (Mac Stopa), które doskonale sprawdzają się w salach konferencyjnych i szkoleniowych oraz w kawiarniach; obsypana nagrodami Tapa (Mac Stopa), komfortowe krzesła Panthera (Ray Carter) i Navigo (Oscar Buffon), a także produkty marki Sitag, które Grupa oferuje na tamtejszym rynku – SitagInLine i SitagTeam. Nie mogło zabraknąć utytułowanego systemu mebli biurowych Play&Work (WertelOberfell) z możliwością regulacji wysokości i kolekcją najnowszych dodatków. Uzupełnieniem są linie krzeseł drewnianych Kaika Wood oraz Cafe Wood.

Swoje rozwiązania Grupa Nowy Styl prezentuje już w 30 lokalizacjach na całym świecie, m.in. w Paryżu, Brukseli, Londynie, Stambule, Moskwie czy Dubaju.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ