Nowy salon Studio Forma 96 w Warszawie. Fot. Kuba Szopka

Nowy salon Studio Forma 96 w Warszawie. Fot. Kuba Szopka

  • Autor: bm
  • 23 wrz 2019 13:30 (aktualizacja: 26 wrz 2019 08:23)

Nowe wnętrza warszawskiego salonu z ekskluzywnymi meblami

Sprzedaż mebli renomowanych marek wymaga szczególnego zwrócenia uwagi na ich ekspozycję i wnętrze, w którym dystrybutor prezentuje produkty klientom. Przykładem takiego wnętrza może być salon Studio Forma 96, po niedawnej metamorfozie.

Dobrze zaprojektowana przestrzeń showroomu z meblami to efekt m.in. zwracania uwagi na potrzeby i oczekiwania klientów, a także wieloletniej pracy z najlepszymi światowymi producentami mebli. Studio Forma 96 to jeden z najciekawszych konceptów wnętrzarskich w kraju. Ma swoje adresy w trzech miastach: Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu. Warszawska siedziba niedawno przeszła metamorfozę. Salon przy ul. Skorupki 5  powiększono i wzbogacono o nową ekspozycję, na której zobaczymy m.in. wyjątkowe drzwi przesuwne Rimadesio, artystyczne propozycje do salonów łazienkowych Antonio Lupi, czy największą w Polsce selekcję ręcznie tworzonego oświetlenia Catellani & Smith! Autorem sesji zdjęciowej warszawskiego showroomu jest Kuba Szopka, za stylizację odpowiada Milalook.

W świecie, w którym produkuje się szybko, tanio i dla wszystkich, my stawiamy na solidne, jakościowe meble znanych europejskich producentów, powstające często na indywidualne zamówienie. Współczesny luksus nie tkwi tylko w doskonałej formie, wielką wagę przywiązujemy do doskonałych jakościowo materiałów, takich jak kararyjski marmur, selekcjonowane drewno, naturalne wypełnienia z gęsiego pierza, czy skórzane wykończenia detali. - mówią architekci Michał Urbaniak i Janusz Będkowski – założyciele Studio Forma 96.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ