Model Tawi. Fot. BRW

Model Tawi. Fot. BRW

  • Autor: bm
  • 20 lip 2018 11:13 (aktualizacja: 23 lip 2018 12:42)

Nowości i porady ekspertów w najnowszym katalogu Black Red White

Najnowszy katalog Black Red White, liczący sobie aż 400 stron, został podzielony na kilka stref: pokój dzienny i jadalnia, pokój młodzieżowy, miejsce do pracy, sypialnia i garderoba, przedpokój oraz szafy.

W katalogu po raz pierwszy znalazła się również sekcja: pokój niemowlęcy oraz meble tapicerowane. Znajdziemy tu kolekcje mebli dla najmłodszych oraz wypoczynkowych, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy. W personalizacji wnętrza pomoże szeroki wybór tkanin obiciowych do tapicerki, ponieważ w ofercie Black Red White znajduje się aż 295 różnych materiałów. Coś dla siebie znajdą więc wielbiciele ponadczasowej klasyki, minimalizmu, elegancji, czy nowoczesnej, prostej formy. W katalogu znalazło się również kilka nowości prezentowanych przez markę na tegorocznych targach Meble Polska w Poznaniu.

W publikacji nie zabrakło również porad i wskazówek doświadczonych ekspertów współpracujących z marką. O designie i o tym, co ważne w urządzaniu wnętrz opowiadają: architekt Jacek Kolasiński, Ewa Mierzejewska – dziennikarka i autorka bloga ewaiwnetrze.pl, instagramerka Magda Tomkowicz, Karolina Zagrodzka – autorka bloga houseloves.com oraz Joanna Chybowska-Kaczmarek, Dyrektor ds. Zarządzania Produktem w Black Red White.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ