Premiera katalogu IKEA 2020. Fot. IKEA

Premiera katalogu IKEA 2020. Fot. IKEA

  • Autor: mg
  • 23 sie 2019 08:04 (aktualizacja: 27 sie 2019 10:05)

Nowy katalog IKEA 2020 jest już na rynku

W IKEA Targówek (Warszawa) 22 sierpnia br. odbyła się premiera katalogu IKEA 2020. Jego tematem przewodnim jest sypialnia i rozwiązania przeznaczone do jej aranżacji.

Katalog IKEA 2020 liczy prawie 300 stron, na których można znaleźć meble, artykuły wyposażenia wnętrz, a także wiele gotowych rozwiązań oraz praktycznych porad dotyczących wyposażenia domu.

Na początku nowego sezonu katalogowego IKEA skupia się wciąż na komfortowej sypialni. Stawiamy na dopasowanie naszej oferty do indywidualnych upodobań, stylu życia, sytuacji życiowej i budżetu. Po co mi ta poduszka? Bo może być lepiej dopasowana do ulubionej pozycji snu i odwdzięczy się piękniejszym porankiem, a grubsze zasłony wytłumią hałas i światło z ulicy. W ogóle, przez cały katalogowy rok 2020 chcemy podpowiadać Polakom, jak produkty IKEA mogą im się odwdzięczyć w codziennym życiu, by stale wpływać na poprawę jego jakości – podkreśla Katarzyna Piwowarczyk, dyrektorka ds. marketingu IKEA Retail w Polsce.

By być jeszcze bliżej swoich klientów w różnych częściach świata, IKEA zaprosiła grupę projektantów z kilku wybranych krajów, którzy mieli za zadanie zaprojektować wnętrze najbardziej pasujące do specyfiki ich rynku i potrzeb jego mieszkańców. Do eksperymentu o nazwie Lab Home dołączyli projektanci IKEA z Hiszpanii, Chin, Niemiec, USA oraz Polski – reprezentowanej przez Katarzynę Jaros-Puzio oraz Katarzynę Kosibę-Seweryn. Punktem wyjścia dla wszystkich było mieszkanie o tym samym układzie pomieszczeń oraz taka sama rodzina, która miałaby w nim zamieszkać.

Cieszymy się, że Polska dołączyła do tak niezwykłego projektu. Chcieliśmy pokazać pomieszczenia „skrojone na miarę” i dostosowane do stylu życia Polaków. Lab Home to nie tylko eksperyment,
ale próba stworzenia domu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz preferencji mieszkańców – dodaje Katarzyna Jaros-Puzio, dekoratorka i projektantka IKEA Retail w Polsce.

Nowy katalog IKEA 2020 będzie dystrybuowany inaczej niż poprzednie edycje. W Polsce jest on dostępny na zamówienie, w tym roku nie ma prowadzonej dystrybucji bezpośrednio do domów klientów. Klubowicze IKEA Family mogą bezpłatnie zamówić swój egzemplarz na stronie IKEA.pl/nowyKatalog i odebrać go w wybranym saloniku Kolportera lub sklepie IKEA. Wersja cyfrowa nowego katalogu, identyczna z papierową, dostępna jest dla wszystkich na IKEA.pl/katalog.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ