Fot. Agata

Fot. Agata

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 21 lis 2019 09:06

Nowy salon Agata w Kielcach

22 listopada 2019 r. sieć salonów meblowych Agata w Polsce powiększyła się o dwudziestu ósmy sklep. To jeden z największych pod względem powierzchni salonów tej marki w Polsce.

Kielecki salon znajduje się przy ulicy Kongresowej 4. Na przestrzeni blisko 15,5 tysiąca metrów kwadratowych znajdą się meble oraz akcesoria do kompleksowego wyposażenia domu, jak również boksy z inspirującymi aranżacjami w wielu stylach wnętrzarskich.Budowany niespełna rok salon w Kielcach to trzecia oddana w 2019 roku inwestycja Agata S.A. W ciągu ostatnich miesięcy firma rozpoczęła także sprzedaż w nowych salonach w Opolu i Zielonej Górze.

- Inwestując w kolejne lokalizacje chcemy inspirować wszystkich mieszkańców i stwarzać możliwość zakupu produktów od najlepszych, lokalnych i międzynarodowych producentów. Mamy nadzieję, że również mieszkańcy Kielc zaufają marce i już w piątek sprawdzą wnętrzarskie inspiracje w Salonach Agata - komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

W nowym sklepie jednego z największych i najstarszych w Polsce dystrybutorów z branży meblowej znalazło się ponad 130 boksów inspiracyjnych. Przykładowe aranżacje wnętrz wszystkich domowych pomieszczeń pozwolą na dobór produktów najlepiej pasujących do stylu i charakteru użytkowników. Klienci znajdą w nich meble i dodatki m.in. do salonu, pokoju młodzieżowego i dziecięcego, jadalni, sypialni czy kuchni. W ofercie znajduje się szeroki wybór akcesoriów kuchennych, dekoracji, lamp, dywanów i tekstyliów.Na weekend otwarcia marka przygotowała szereg atrakcji i korzystnych ofert. Z okazji rozpoczęcia działalności salonu, na odwiedzających będą czekać upominki, a także specjalna, promocyjna gazetka. Klienci będą mogli skorzystać z atrakcyjnej promocji: rabat 10% na tysiące mebli i dodatków, a dodatkowo 60 rat 0%, trzy pierwsze raty gratis.

Firma Agata S.A. co roku zwiększa liczbę swoich salonów w Polsce. Przedstawiciele marki zapowiadają kontynuację rozwoju sieci w 2020 r.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ