Nowy salon Miloo Home w Krakowie

Nowy salon Miloo Home w Krakowie

  • Autor: bm
  • 06 gru 2018 08:29 (aktualizacja: 06 gru 2018 14:52)

Nowy salon Miloo Home otwarto w Krakowie

W krakowskiej Galerii Sztuka Wnętrz Tetmajera 83 powstał m. in. salon Miloo Home. Jest to już 17. z kolei sklep tej marki. Tutaj każde wnętrze opowiada swoją własną, niepowtarzalną historię.

W nowym salonie Miloo Home, klienci znajdą starannie wyselekcjonowane meble do różnych pomieszczeń, dywany, tekstylia, lampy, ozdoby, lustra oraz wiele innych akcesoriów do aranżacji wnętrz. Galeria Sztuka Wnętrz Tetmajera 83 została wybrana ze względu na prestiż i nowoczesność miejsca, które zaprojektował światowej sławy architekt, prof. Romulad Loegler. Miejsce to jest przykładem nowoczesnego rozwiązania architektonicznego łączącego funkcję handlową z edukacyjną.

W ostatnich dniach Miloo Home otworzyło również pop-up store w Centrum handlowym Lublin Plaza.

Marka Miloo Home powstała w wyniku rebrandingu House&More. Obecnie Miloo Home posiada 16 salonów w największych polskich miastach oraz sklep internetowy. Rozwija się również za granicą: jej produkty znajdziemy w eleganckim salonie w Dusseldorfie usytuowanym w prestiżowej części tego miasta. W kolejnych latach firma planuje ekspansję na inne rynki zagraniczne.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ