Salon Miloo Home w Katowicach

Salon Miloo Home w Katowicach

  • Autor: bm
  • 24 kwi 2018 15:10 (aktualizacja: 25 kwi 2018 11:53)

Nowy salon Miloo Home powstał w Katowicach

Marka Miloo Home - specjalizująca się w sprzedaży mebli i artykułów wyposażenia wnętrz - otworzyła nowy salon w katowickim centrum handlowym Silesia.

Marka Miloo Home powstała w wyniku rebrandingu House&More. Ta ekskluzywna sieć salonów wnętrzarskich, oferujących starannie wyselekcjonowane meble i akcesoria w różnych stylach – od ciepłego i przytulnego stylu boho, przez elegancki styl nowojorski do nowoczesnej klasyki, obecna jest na polskim rynku od 2009 r. Obecnie Miloo Home posiada 16 salonów w największych polskich miastach oraz sklep internetowy. Rozwija się również za granicą: jej produkty znajdziemy w eleganckim salonie w Düsseldorfie usytuowanym w prestiżowej części tego miasta. W kolejnych latach firma planuje ekspansję na inne rynki zagraniczne.

Nowy salon w katowickim CH Silesia jest 16. salonem Miloo Home w Polsce. W nowym miejscu klienci znajdą meble do różnych wnętrz, szeroką i oryginalną kolekcję mebli ogrodowych Garden Collection, dywany, tekstylia, lampy oraz wiele innych akcesoriów do stworzenia klimatycznych i niepowtarzalnych wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ