Nowy salon Vox powstał w Nowym Sączu

Nowy salon Vox powstał w Nowym Sączu

  • 13 lut 2020 08:40 (aktualizacja: 13 lut 2020 08:57)

Nowy salon Vox powstał w Nowym Sączu

Marka VOX umacnia swoją obecność w Nowym Sączu. W Galerii CMG powstał salon VOX oferujący drzwi i podłogi. Z okazji otwarcia nowego punktu na klientów czekają wyjątkowe promocje.

Salon znajduje się w Galerii przy ul. Grunwaldzkiej 32 - tej samej, w której od lat z powodzeniem działa punkt z meblami marki VOX. Ekspozycja z drzwiami i podłogami zlokalizowana jest na parterze i zajmuje 230 mkw. Znajduje się na niej ponad 60 modeli drzwi - są to zarówno rozwiązania do stosowania wewnątrz mieszkań i domów, jak też drzwi zewnętrzne i wejściowe wiodących producentów: D.R.E, Pol-Skone, Erkado, Porta, Asilo, Intenso, Interdoor, Doorsy czy CAL. Na ekspozycji znajdują się również dopracowane i nagradzane w konkursach wzorniczych rozwiązania marki VOX.

Na klientów salonu czeka także spora dawka inspiracji w zakresie podłóg. Dostępne są najpopularniejsze rozwiązania z segmentu paneli laminowanych, podłóg winylowych czy drewnianych - także tych spod znaku VOX. Uzupełnieniem oferty są rolety wewnętrzne i zewnętrzne.

- W VOX dbamy o to, by proces urządzania wnętrz był dla naszych klientów przyjemnym doświadczeniem. W każdym salonie do ich dyspozycji jest wykwalifikowany zespół doradców, który podpowie jakie materiały i rozwiązania sprawdzą się w danym pomieszczeniu. Do urządzania wnętrz podchodzimy kompleksowo, dlatego cieszymy się że od lutego mieszkańcy Nowego Sącza pod jednym adresem będą mieli dostęp do całej oferty marki VOX - drzwi, podłóg, mebli i artykułów dekoracyjnych – mówi Anna Szczepaniak, Marketing Manager marki VOX.

Otwarcie nowego salonu to okazja do świętowania. Dlatego przez cały luty podłogi i drzwi z oferty salonu można nabyć o 15% taniej! Firma dysponuje siecią certyfikowanych ekip montażowych, co jest szczególnie istotne w przypadku kupna produktów z kategorii drzwi i podłóg.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ