Showroom marki Zajc Kuchnie w Warszawie

Showroom marki Zajc Kuchnie w Warszawie

  • Autor: bm
  • 23 cze 2017 08:08 (aktualizacja: 25 cze 2017 09:32)

Nowy showroom marki Zajc Kuchnie w Warszawie - fotorelacja z otwarcia

Firma Zajc Kuchnie otworzyła w Warszawie swój showroom, w którym od niedawna można obejrzeć aktualne kolekcje producenta mebli kuchennych. Uroczyste otwarcie połączono ze spotkaniem prasowym i prezentacją najnowszej oferty marki Zajc.

Showroom marki Zajc znajduje się w prestiżowym budynku Defabryka, przy ul. Duchnickiej 3. Ten dobrze znany miłośnikom wysokiej klasy designu adres skupia showroomy, sklepy i butiki wnętrzarskie. Showroom zajmuje 230 m2 powierzchni, na której wyeksponowane są cztery modele kuchni. Wśród nich znalazł się najnowszy NY, który inspirowany jest klasycznymi amerykańskimi kuchniami. Spora ilość zastosowanych w nim stalowych elementów odcina się od grafitowego wykończenia szaf i wyspy. W nowym salonie nie mogło zabraknąć cieszącej się największą popularnością kuchni Z1. Model wyeksponowany został w białym błyszczącym lakierze i z blatem z najnowszego materiału Stone Italiana, który wiernie oddaje szlachetny rysunek marmuru Calacatta. Ukłonem w stronę klientów szukających tradycyjnych rozwiązań jest kuchnia Z5. Znajdziemy w niej frezowany fronty szaf wysokiej zabudowy oraz szafek wiszących, które lakierowane są w kolorze imbirowym. Natomiast dolne szafki pokryte zostały fornirem z naturalnego orzecha amerykańskiego i wyposażone w subtelne uchwyty.

W modelu Z2 prostą architektoniczną formę połączono z trzema rodzajami wykończeń. Najbardziej charakterystycznym elementem kuchni jest stalowy blat o grubości 8 mm, który zachodzi na boki wyspy. Dwa szerokie fronty wyspy wykończone zostały matowym lakierem w ciemnym odcieniu koloru pomarańczowego.

Na miejscu można zapoznać się także z wieloma innymi rozwiązaniami oraz dobrać urządzenia AGD z oferty firmy Electro Atelier.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ