• Autor: kh
  • 14 marz 2014 14:35 (aktualizacja: 17 marz 2014 06:40)

Nowy Styl prowadzi aukcję na rzecz chorej Dominiki

Grupa Nowy Styl prowadzi aukcję charytatywną na rzecz 6-letniej Dominiki z Krosna. Dziewczynka urodziła się z wrodzonym zespołem wad mózgu. Ty też możesz jej pomóc.

Prowadzona przez Grupę Nowy Styl aukcja jest częścią 15. Balu Charytatywnego, który firma zorganizowała w styczniu br. W ramach przygotowań do tego wydarzenia, dzieci – podopieczni ośrodków wychowawczo-opiekuńczych z całego Podkarpacia, własnoręcznie wykonały niewielkie lalki, które teraz sprzedawane są w aukcjach internetowych. Dochód jaki uda się uzyskać z aukcji przeznaczony zostanie na pomoc dla Dominiki z Kosna.

Zaledwie 6-letnia Dominika, która wychowuje się w Zawodowej Specjalistycznej Rodzinie Zastępczej od urodzenia zmaga się z wrodzonymi wadami mózgu m.in. czterokończynowym porażeniem mózgowym i uszkodzeniami nerwów wzrokowych. Dominika wymaga nieustannej, bardzo kosztownej rehabilitacji. Poza tym, za chwilę z przystosowanego do jej potrzeb dziecięcego wózka będzie musiała się przesiąść na specjalistyczny wózek inwalidzki. Bardzo drogi wózek. Pomóżmy go kupić.

O 15. Balu Charytatywnym zorganizowanym przez firmę Nowy Styl pisaliśmy tutaj:  http://www.meble.com.pl/rynek_mebli/111/bal_noworoczny_dla_dzieci_z_podkarpacia,402.html

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ