Showroom 9design w Warszawie

Showroom 9design w Warszawie

  • Autor: bm
  • 09 lip 2019 12:46 (aktualizacja: 12 lip 2019 12:03)

Nowy warszawski showroom z wyposażeniem wnętrz

Od niedawna internetowy sklep 9design może również pochwalić się stacjonarnym showroomem, którego ekspozycja zajmuje 350 m2. Miejsce do znajduje się w Warszawie przy ul. Lucerny 25.

9design.pl na początku swojej działalności funkcjonował jako internetowy sklep ze wzornictwem. Po 10 latach wciąż kupimy tu oryginalny europejski design, ale teraz właściciele marki, Anna i Krystian Dobrzyccy, mogą pochwalić się imponującą 350 m2 ekspozycją, mieszczącą się przy ulicy Lucerny 25 w Warszawie.

Ekspozycja skupia nie tylko proste rozwiązania, nawiązujące do stylu skandynawskiego, czy holenderskiego, ale także wiele kultowych projektów premium oraz wyjątkowo szeroką ofertę dekoracji. Wizytówką salonu jest szeroki wybór mebli, lamp i dodatków renomowanych światowych marek – m.in. Artemide, Le Klint, Flos, Bomma, Brokis, Ingo Maurer, Foscarini, Zuiver, HK Living, czy oświetlenie LZF Lamps. Ofertę dopełniają polskie personalizowane sofy, stoły, fotele i krzesła znanych marek Fameg, Szyszka Design, Inspirium and Swallow's Tail.

Selekcja mebli do 9design jest bardzo przemyślana. Proponujemy nie tylko nowości, które swoją inaugurację mają podczas targów, ale również sięgamy po meble vintage, które pięknie dopełniają współczesne wnętrza. Klienci przychodzą do nas jak do domu dobrych znajomych. Zazwyczaj spędzają tu dużo czasu, odkrywając kolejne pomieszczenia, zaaranżowane dla ułatwienia w formie pokojów dziennych. Wyborem asortymentu zajmuje się sama. Chcę, by nasza oferta była nie tylko ozdobą wnętrza – ma kryć w sobie komfort, nowoczesną myśl projektową i szlachetne materiały. Na przestrzeni 350 m2 zgromadziliśmy meble, oświetlenie i dodatki stworzone przez ikony designu, ale także propozycje mniejszych manufaktur, które uwiodły nas swoją filozofią projektowania. – mówi o koncepcie 9design właścicielka, Anna Dobrzycka.

Salon 9design oddaje do dyspozycji klientów także nowoczesne technologie zakupowe. Przed wizytą możemy odbyć wirtualny spacer po salonie; zobaczyć całą ekspozycję bez wychodzenia z domu i jednocześnie podczas „zwiedzania” sprawdzić ceny wszystkich produktów z wybranej aranżacji. Interesującym rozwiązaniem, które docenią szczególnie profesjonaliści z branży architektonicznej, jest specjalna platforma, dedykowana architektom i projektantom wnętrz, pozwalająca na proste wykorzystywanie oferty sklepu w projektach.

9design jako jeden z trzech polskich sklepów, pośród kilkuset salonów wnętrzarskich na świecie, może poszczycić się nagrodą Gia Innovation Awards w kategorii „Digital Commerce Award for Excellence in Online Retailing“. Global Innovations Award (GIA) to prestiżowy konkurs organizowany przez amerykańskie stworzyszenie IHA (Internatinal Houseware Association) dla sklepów z branży wyposażenia wnętrz, w którym biorą udział salony z ponad 30 krajów, m.in. USA, Włoch, Portugalii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Japonii, Brazylii, Argentyny czy Nowej Zelandii. Niezmiernie cieszy nas fakt, że nasze starania zostały docenione nie tylko przez klientów, ale także profesjonalistów. Tego typu wyróżnienie to najlepsza nagroda, będąca wyrazem uznania dla pracy każdego z nas - dodaje Anna Dobrzycka.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ