Studio Forma 96 - Flexform

Studio Forma 96 - Flexform

  • Autor: bm
  • 24 cze 2019 13:35 (aktualizacja: 26 cze 2019 13:03)

Nowy wizerunek warszawskiego showroomu Studio Forma 96

Warszawskie Studio Forma 96 ma teraz większą powierzchnię – 300 m2 – i nowy wizerunek. Firma, specjalizująca się w dystrybucji mebli światowych marek funkcjonuje już od 30 lat.

Warszawska siedziba Studio Forma 96 zmieniła oblicze. Teraz na wielbicieli najlepszego włoskiego i niemieckiego wzornictwa czeka 300 metrów całkowicie nowej ekspozycji Rimadesio, Flexform, Poliform, SieMatic, Gervasoni, Antonio Lupi, Catellani&Smith, Dedon i Poltrona Frau. Salon wciąż mieści się przy ul. Skorupki 5, a powiększony metraż ulokowano na samym rogu budynku. Nowy charakter showroomu zwraca uwagę konsekwencją i przemyślanymi rozwiązaniami.

Właściciele showroomu od 30 lat realizują strategię, opartą na dystrybucji na rynku  polskim najlepszych światowych marek meblowych oraz wyspecjalizowanym doradztwie projektowym. „Stworzenia koncepcji wnętrza nie da się zamknąć w czterech ścianach studia, skupiając się na chwilowych trendach. My kierujemy się ku projektowaniu bardzo świadomemu; by w pełni zrozumieć kontekst miejsca robimy wizje lokalne, rozmawiamy z mieszkańcami i ich architektami, poznajemy preferencje dotyczące przestrzeni.(...)”- mówi Joanna Pazik, Manager Studio Forma 96.

Spersonalizowane projekty garderób i systemów przesuwnych Rimadesio (obecnie w warszawskim salonie można obejrzeć największa ekspozycję tej marki w Polsce), kultowe wzornictwo Flexform i Poliform, biżuteryjne oświetlenie Catellani&Smith, zachwycające formą propozycje łazienkowe Antonio Lupi, czy unikatowe, outdoorowe meble Dedon – wszystko to można zobaczyć i kupić w nowej siedzibie dystrybutora.

Mamy wyjątkową słabość do symboli i legend światowego wzornictwa. W Warszawie chcieliśmy zaprezentować nowe kolekcje i propozycje, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród naszych klientów; sygnowane przez znane w branży nazwiska propozycje, które pokazuje się w wiodących galeriach designu. 30 lat na rynku pokazało nam, że nie ma dwóch klientów z tym samym gustem, marzeniami czy stylem życia, tak jak dwa wnętrza nie mają takich samych proporcji, światła czy historii.(...)” – opisują ideę Studio Forma 96 właściciele: Janusz Będkowski i Michał Urbaniak.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ