Spotkanie BNI w salonie BoConcept

Spotkanie BNI w salonie BoConcept

  • Autor: bm
  • 28 maj 2019 10:30 (aktualizacja: 30 maj 2019 08:06)

O networkingu – w warszawskim salonie BoConcept

Już nie pierwszy raz salon marki BoConcept przy ulicy Woronicza 31 gościł uczestników spotkania Business Network International. Konferencja odbyła się 7 maja – udział w niej wzięli m. in. architekci i przedstawiciele branży nieruchomości.

Warszawski salon BoConcept po raz kolejny przemienił się w enklawę networkingu. 7 maja odbyło się w nim spotkanie polskiej grupy BNI Drive, tym razem poświęcone zagadnieniu nieruchomości.

Business Network International (BNI) – to międzynarodowa organizacja, która powstała w Stanach Zjednoczonych w 1984 roku. W Polsce organizacja rozpoczęła działalność w 2006 roku. Krajowy oddział zrzesza ponad 2 tys. firm sektora MŚP w 30 miastach. Każda polska grupa BNI spotyka się roboczo w określonym dniu tygodnia, by wymieniać się cennymi informacjami oraz rekomendacjami biznesowymi. Już nie pierwszy raz salon marki BoConcept przy ulicy Woronicza 31 gościł uczestników spotkania BNI. Konferencja odbyła się 7 maja i była poświęcona głównie zagadnieniom dotyczącym nieruchomości, tematowi bliskiemu miłośnikom designu. Wzięło w niej udział ok. 90 osób: głównie architektów, zarządców nieruchomości i przedstawicieli firm wykończeniowych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ