Targi wewnętrzne firmy Meble Puszman. Fot. Mariusz Golak

Targi wewnętrzne firmy Meble Puszman. Fot. Mariusz Golak

  • Autor: mg
  • 06 cze 2019 08:52 (aktualizacja: 09 cze 2019 14:40)

Odbyła się II edycja targów wewnętrznych firmy Meble Puszman

Ponad 100 przedstawicieli salonów i sklepów meblarskich, nie tylko z Polski, ale też z zagranicy, wzięło udział w II edycji targów wewnętrznych zorganizowanych przez firmę Meble Puszman.

23 maja br. do Hotelu Amber (Cieśle koło Oleśnicy) zjechali przedstawiciele czołowych sklepów i salonów meblowych, by zapoznać się z najnowszymi kolekcjami mebli przygotowanymi przez markę Meble Puszman. Przybyli oni nie tylko z kraju, ale też z zagranicy. Dzięki temu mieli niepowtarzalną okazję, by samodzielnie sprawdzić funkcjonalność i design kilkunastu najnowszych modeli, które niedawno trafiły na rynek. Wielu z nich skorzystało z możliwości, żeby zamówić do swoich sklepów sofy, fotele czy narożniki, które zwróciły największą uwagę i mogą zapewnić sprzedażowy sukces.

Znaczną część prezentowanych nowości firmy Meble Puszman stanowiły narożniki hołdujące nowoczesnemu stylowi. Połączenie ciekawych form, miłych dla oka linii i wysmakowanych detali w postaci np. efektownych nóżek (zarówno metalowych, jak i drewnianych) dało w efekcie meble, które wzbogacają estetycznie wnętrze. Przy tym nie należy zapominać, że w ich przypadku modny design idzie w parze z komfortem użytkowania, który zapewniają odpowiednie wypełnienia oraz regulowane zagłówki. Zmieniają one funkcjonalny mebel w komfortową strefę relaksu. Uwagę uczestników wydarzenia zwracały choćby meble z kolekcji "Amare", narożnik "Stille" o intrygującej bryle czy urzekający prostotą "Malmo". Warto podkreślić, że wiele z tych mebli daje możliwość personalizacji - bez trudu dopasowuja się do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Firma Meble Puszman, wpisując się w aktualne trendy, ale też w zróżnicowane gusta klientów, zaproponowała również bogaty wybór mebli stanowiących udane połączenie nowoczesności z subtelną klasyką. Charakterystyczne pikowania na siedziskach i oparciach, tapicerowane guziki, obszycia krawędzi zestawione z bryłami, których lekkość podkreślają wysokie, smukłe nóżki, budzą skojarzenia z meblarską klasyką. W wielu prezentowanych modelach można było dostrzec inspiracje tak lubianym przez Polaków stylem skandynawskim. Wystarczy wymieć choćby narożniki "Tivoli" czy "Kalle".

Wszystkie prezentowane na targach modele dostępne były w szerokiej gamie różnorodnych tkanin, choć dało się zauważyć, że prym wśród nich wiodły welwety, które są szczególnie modne w tym sezonie, przez co zdobione nimi meble doskonale wpisują się w najnowsze trendy. W wielu z nich zastosowano technologię Easy Clean, czyniącą tapicerkę łatwą do utrzymania w czystości. 

Tego samego dnia, podczas uroczystej kolacji nagrodzono również najlepszych partnerów handlowych, a zwieńczeniem wydarzenia był klimatyczny koncert Anny Karwan, finalistki siódmej edycji programu "The Voice of Poland".

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ