Ostatnie dni zgłoszeń: Szukamy najlepszych produktów do kuchni na polskim rynku!

Ostatnie dni zgłoszeń: Szukamy najlepszych produktów do kuchni na polskim rynku!

  • Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
  • 14 lut 2020 09:07

Ostatnie dni zgłoszeń: Szukamy najlepszych produktów do kuchni na polskim rynku!

Trwa kolejna edycja jedynego w Polsce konkursu na najlepsze produkty do aranżacji i wyposażenia kuchni. Chcesz pokazać swój produkt? Zgłoś się! Na zgłoszenia czekamy tylko do 24 lutego!

Kuchnia to jedno z tych domowych pomieszczeń, w których, jak pokazują badania, spędzamy wyjątkowo dużo czasu. Jej urządzenie przez wielu polskich inwestorów traktowane jest więc priorytetowo – to właśnie na kuchnię statystyczny Polak przeznacza największy budżet! Co więcej, wyposażenie kuchni – od mebli po oświetlenie i akcesoria – w ogromnym stopniu wpływa nie tylko na jej wygląd, ale i funkcjonalność. Dlatego wyboru kuchennego wyposażenia nie warto pozostawiać przypadkowi!

Wychodząc naprzeciwko tym trendom redakcja magazynu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj oraz portalu Dobrzemieszkaj.pl postanowiła zorganizować jedyny na polskim rynku konkurs promujący wyłącznie produkty do aranżacji i wyposażenia kuchni. W tym roku zapraszamy do drugiej edycji naszego przedsięwzięcia! Chcemy pokazać, że warto stawiać na dobre jakościowo, przemyślane i estetyczne produkty od sprawdzonych dostawców. Chcemy wyłonić najciekawsze w Polsce rozwiązania, które każdą kuchnię zamienią w oazę funkcjonalności. Chcemy wreszcie udowodnić, że designerska kuchnia nie zależy od dużego budżetu, że na każdą kieszeń znaleźć można ciekawe propozycje.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i zgłaszania swoich produktów wszystkich producentów
i dystrybutorów. Pokażmy, ile na polskim rynku znaleźć można ciekawych i wartościowych rozwiązań! W tegorocznej edycji konkursu „Kuchnia – Wybór Roku 2020” produkty nagrodzimy w następujących kategoriach:
- okładziny ścienne i podłogowe
- materiały na fronty i blaty
- meble kuchenne
- zlewozmywaki i baterie kuchenne
- duże i małe AGD
- wyposażenie szafek i akcesoria meblowe
- akcesoria i dekoracje do kuchni i jadalni
- meble do jadalni
- oświetlenie i osprzęt elektryczny

Wyboru zwycięskich produktów dokona jury konkursu złożone z przedstawicieli redakcji magazynu Dobrze Mieszkaj i portalu Dobrzemieszkaj.pl, a także reprezentantów wiodących w Polsce studiów kuchennych, sklepów oferujących wyposażenie kuchni, organizacji związanych z branżą oraz architektów i projektantów. Swoich faworytów wyłonią także internauci!

Na zgłoszenia czekamy do 24 lutego 2020 r.

ZGŁOŚ SIĘ:
Biuro konkursu „Kuchnia – Wybór Roku 2020”: magazyn Dobrze Mieszkaj i portal Dobrzemieszkaj.pl, 15-425 Białystok, ul. Cieszyńska 3A, tel. 609 792 074; fax (85) 71 94 669, e-mail: kuchniawyborroku@dobrzemieszkaj.pl

REGULAMIN

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ