Nowy showroom firmy Kinnarps, otwarty w 2016 roku w Krakowie. Fot. Kinnarps

Nowy showroom firmy Kinnarps, otwarty w 2016 roku w Krakowie. Fot. Kinnarps

  • Autor: mg
  • 20 sty 2017 12:28 (aktualizacja: 24 sty 2017 06:51)

Otwarcie nowego showroomu firmy Kinnarps

Kinnarps otworzył nowy showroom w Centrum Konferencyjnym ICE Kraków. Przestrzeń ekspozycyjna została podzielona na trzy strefy: Lab, NextOffice oraz Coworking Garden. Oficjalne otwarcie nastąpiło 18 stycznia br. w obecności Ambasador Królestwa Szwecji Pani Ingi Eriksson Fogh, przedstawicieli władz miasta oraz klientów, współpracowników i przyjaciół firmy.

Wybór lokalizacji nowego showroomu został podyktowany dogodnym położeniem na mapie miasta, atrakcyjną architekturą oraz charakterem i przeznaczeniem budynku, w którym odbywa się wiele wydarzeń biznesowych i kulturalnych.

Kinnarps jest respektowaną marką o ugruntowanej pozycji, obecną w Krakowie od 20 lat, gdzie zajmuje ważne miejsce na rynku. Obsługujemy wiele lokalnych i międzynarodowych firm, nie tylko z sektora usług biznesowych. Aby zaprezentować klientom najbardziej aktualne trendy w kreowaniu przestrzeni biurowej oraz nowe koncepcje rozwoju środowiska pracy, a także inspirować do zmiany, należało pomyśleć o lokalizacji showroomu położonej bliżej wydarzeń biznesowych. Centrum Konferencyjne ICE Kraków jest wymarzonym miejscem do realizacji tego pomysłu – tłumaczy powody zmiany adresu Beata Osiecka, CEO Kinnarps Polska.

Liczymy na przychylne przyjęcie w nowym miejscu przez społeczność Krakowa. Spodziewamy się dużego zainteresowania zarówno klientów i architektów naszą koncepcją NextOffice oraz ideą coworkingu, których przykładów na rynku lokalnym nadal jest niewiele. Mamy nadzieję, że w nowoczesnych, przestronnych wnętrzach ICE nasze produkty o doskonałym, skandynawskim wzornictwie będą prezentować się znakomicie, co przyczyni się do dalszego wzrostu sprzedaży – mówi Marek Gorczyca, dyrektor sprzedaży Regionu Południowego.

Niestandardowa lokalizacja nowego showroomu podkreśla nowatorskie podejście firmy Kinnarps do promowania idei nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni pracy oraz pozycję lidera wyznaczającego kierunki w branży. Zamiast jednej, typowej powierzchni biurowo-ekspozycyjnej, Kinnarps prezentuje się w budynku ICE Kraków w trzech miejscach o łącznej powierzchni 243 m2, z których każde pełni inną funkcję i przedstawia czytelny koncept aranżacyjny.

Najbardziej charakterystycznym miejscem jest Coworking Garden, czyli przestrzeń, z której będą mogli korzystać goście ICE Kraków. Przyjazny klimat wnętrz Coworking Garden będzie dla gości centrum konferencyjnego miłym wytchnieniem w trakcie przerw podczas konferencji i podniesie funkcjonalność i atrakcyjność całego obiektu.

Kolejnym elementem wchodzącym w skład nowego showroomu Kinanrps jest NextOffice, czyli właściwe biuro zespołu Kinnarps – inspirujący przykład aranżacji biura w koncepcji activity-based working dla dynamicznych firm.  Zaś trzecią część stanowi pomieszczenie pracy serwisu, prezentujące rozwiązanie typu back-office.

Budynek ICE to jeden z najbardziej prestiżowych i charakterystycznych w Krakowie, w którym często odbywają się konferencje różnych branż, co umożliwi firmie Kinnarps dotarcie do nowych grup klientów.

Komunikacja w poszczególnych pomieszczeniach i między nimi jest nieograniczona i daje możliwości różnych konfiguracji - mówi Grzegorz Szymański, architekt Kinnarps, współtwórca koncepcji krakowskiego showroomu.

Głównym zadaniem showroomu jest prezentacja klientom i architektom nowych koncepcji oraz trendów biurowych, nie zaś gotowych rozwiązań. Będzie to miejsce pokazujące w praktyce zarówno nowe rozwiązania w sposobie pracy, jak i nowinki technologiczne, dotyczące zarządzania przestrzenią.

Chcemy zaintrygować i zainspirować naszych klientów do zmian oraz umożliwić im głębszy wgląd w aktualne trendy. Mamy nadzieję, że ten nowatorski pomysł spotka się z pozytywnym przyjęciem naszych klientów - podkreśla Beata Rejkowska, Sales Operation Director.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ