Uroczyste otwarcie nowej hali produkcyjnej firmy Wajnert Meble. Fot. Wajnert Meble

Uroczyste otwarcie nowej hali produkcyjnej firmy Wajnert Meble. Fot. Wajnert Meble

  • Autor: mg
  • 20 paź 2017 08:41 (aktualizacja: 25 paź 2017 08:33)

Otwarcie nowej hali firmy Wajnert Meble

W Międzyborzu (województwo dolnośląskie) 13 października br. uroczyście została otwarta nowa hala produkcyjna firmy Wajnert Meble. Inwestycja zwiększy obecną powierzchnię produkcyjną do 60 tys. m2, co umożliwi podwojenie mocy produkcyjnych. W obiekcie znajdzie się m.in. innowacyjne centrum projektowo-badawcze.

Czytaj też: Marka House&more przeszła proces rebrandingu

W uroczystości udział wzięli między innymi Wojciech Kociński - starosta Powiatu Oleśnickiego, Jarosław Głowacki - burmistrz Miasta i Gminy Międzybórz, Józef Szyszka – dyrektor targów "Meble Polska", a także przedstawiciele wykonawców obiektu. Na otwarcie przybyło liczne grono polskich i zagranicznych gości. Inwestycja została zaprojektowana z wykorzystaniem nowoczesnych technologii budowlanych przyjaznych środowisku naturalnemu. Głównym realizatorem projektu była wrocławska firma Atlas Ward Polska.

Nowo powstała hala powiększy dotychczasowy kompleks przemysłowy i bezpośrednio wpłynie na bezpieczeństwo, wygodę i jakość produkcji. Pozwoli również firmie zwiększyć zatrudnienie o 15-20 proc., wpływając pozytywnie na lokalny rynek pracy i rozwój regionu. 

Marka Wajnert Meble istnieje od ponad 32 lat. Jej sposobem na sukces jest nieustanne inwestowanie w rozwój. Dowodem na to są nie tylko ambitne przedsięwzięcia, takie jak nowa hala produkcyjna czy zakup innowacyjnych maszyn, ale również perspektywiczne myślenie. Firma kładzie nacisk zarówno na nowoczesne rozwiązania powstające w trosce o środowisko – np. ekologiczną kotłownię, jak i stawia na nowatorskie usprawnienia technologiczne.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ