large_a_3.jpg

large_a_3.jpg

  • Autor: bm
  • 28 wrz 2018 08:32

Otwarto nowy salon sieci Agata w Gorzowie Wielkopolskim

Kolejny salon firmowy sieci Agata został otwarty we wrześniu - tym razem w Gorzowie Wielkopolskim. W weekend otwarcia sklep odwiedziło ponad 30 tysięcy osób.

Salon Agata zlokalizowany jest przy ul. Myśliborskiej 35. Oferuje meble do salonu, sypialni, jadalni, przedpokoju, kuchni i pokoju dziecięcego, a także wiele dodatków do aranżacji wnętrz i przydatnych akcesoriów. "O dużym zainteresowaniu zakupem mebli świadczy frekwencja podczas otwarcia. Tego dnia odwiedziło nas ponad 30 tys. klientów, którzy chcieli poznać asortyment i skorzystać z wyjątkowych promocji. Bardzo nas cieszy, że klienci ufają naszej marce i chcą wyposażać swoje domy i mieszkania produktami z kolekcji dostępnych w naszych salonach" - mówi Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny w Agata S.A.

Kolejne inwestycje Agaty powstają w różnych regionach Polski, tak aby każdy miał możliwość dokonywania zakupów w sklepach tej sieci. Salon, który powstał w Gorzowie Wielkopolskim to 25. sklep tej sieci. Łączna powierzchnia użytkowa salonu to 10,5 tys. m2, oraz parking dla 161 pojazdów. Klienci będą mieli okazję do zakupów 7 dni w tygodniu w godzinach od 10 do 20.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ