Otwarcie salonu Verle Küchen & Siemens w Lublinie

Otwarcie salonu Verle Küchen & Siemens w Lublinie

  • Autor: bm
  • 11 paź 2017 15:41 (aktualizacja: 16 paź 2017 19:39)

Otwarto pierwszy w Polsce salon niemieckiego producenta mebli kuchennych

10 października w lubelskim Centrum Handlowym Gala otwarto pierwszy w Polsce salon Verle Küchen & Siemens. Docelowo w całym kraju powstanie ponad 60 studiów z ofertą Verle Küchen. Każde z nich będzie posiadać 80-100 m2 powierzchni handlowej.  Na miejscu dobrać będzie można urządzenia AGD Siemensa.

Tego dnia w Centrum odbył się z tej okazji żywiołowy pokaz kulinarny Josepha Seeletso. O planach rozwoju sieci sprzedaży, jak również nowych modelach i nadchodzących trendach w urządzaniu kuchni opowiedzieli przedstawiciele marki. Już wkrótce meble firmy produkowane w Niemczech będą mogli kupić klienci w całej Polsce. Verle Küchen zapowiada otwarcie salonów na terenie m.in. w Warszawy i kolejnych polskich miast. Kulminacją otwarcia lubelskiego salonu był pokaz kulinarny Josepha Seeletso.

"Nasz projekt kierujemy do właścicieli studiów kuchennych, który w codziennej pracy chcą przede wszystkim skupić się na kontakcie z klientem. Zdajemy sobie sprawę, że w codziennym prowadzeniu studia to jest najważniejsze zadanie pochłaniające większość czasu. Dlatego na siebie bierzemy promocję marki i budowanie jej świadomości wśród Polaków" – mówi Krystian Karwacki, manager ds. rozwoju marki Verle Küchen.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ