Paged Ełk

Paged Ełk

  • Autor: ut
  • 20 sty 2020 11:29 (aktualizacja: 20 sty 2020 11:30)

Paged sprzedaje dwie nieruchmości produkcyjno-magazynowe

Paged wystawił na sprzedaż dwie nieruchomości produkcyjno-magazynowe zlokalizowane w Jarocinie i Ełku. Na inwestorów czekają działki o powierzchni 5,7 ha oraz 8,1 ha.

Nieruchomości zabudowane budynkami o funkcji produkcyjno-magazynowej oraz biurowej mieszczące się w Jarocinie i Ełku są w pełni uzbrojone w infrastrukturę techniczną i objęte prawem użytkowania wieczystego. Zgodnie z przeznaczeniem terenu nowi właściciele nieruchomości będą mogli wykorzystać je pod budowę obiektów produkcyjnych, składów lub magazynów oraz świadczenie usług.
Pierwsza z wystawionych na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana jest w zachodniej części Jarocina, przy ul. Powstańców Wielkopolskich, blisko międzynarodowych szlaków komunikacyjnych powiązanych autostradą A2 i drogami krajowymi DK15 i DK12. Takie umiejscowienie pozwala na łatwy dojazd do obu granic polsko-niemieckiej i polsko-ukraińskiej. Powierzchnia tej działki wynosi 5,7 ha.
Druga nieruchomość położona jest przy ul. Przemysłowej 10 w Ełku. Jej powierzchnia wynosi 8,1 ha. Nieruchomość leży u zbiegu dwóch dróg krajowych, z bezpośrednim wyjazdem na DK 65, co pozwala na dogodne połączenie ze szlakami komunikacyjnymi prowadzącymi do wschodniej granicy Polski.
Za przeprowadzenie sprzedaży obu nieruchomości odpowiada firma doradcza Colliers International.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ