Dante, Adriana Furniture

Dante, Adriana Furniture

  • Autor: bm
  • 21 lip 2017 13:02 (aktualizacja: 24 lip 2017 08:16)

Pastelowe sofy - popularne dzięki nowoczesnym tkaninom

Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym stosowanym przez producentów tkanin obiciowych, meble tapicerowane w jasnych kolorach są coraz bardziej popularne wśród klientów. Łatwiej utrzymać je w czystości, dzięki czemu służą dłużej i użytkownicy mogą cieszyć się subtelnymi pastelami, bielą i jasną szarością.

Do niedawna pastelowe kolory kojarzyły nam się jedynie z różem lub błękitem w pokoju dziecka. Trendy ostatnich sezonów pokazuj jednak, że delikatne odcienie wychodzą poza sztampę – odpowiednio zaaranżowane sprostają nawet najbardziej wymagającym gustom.

W ofertach producentów mebli tapicerowanych wiele jest propozycji produktów, które mogą ciekawie wyglądać we wnętrzu, a jednocześnie będą długo cieszyć oko, dzięki nowoczesnym tkaninom meblowym. Obicia z łatwych do utrzymania w czystości materiałów, umożliwiających eksploatowanie mebli bez ich odkształcania, ścierania czy plamienia, sprawiają, że klienci coraz odważniej sięgają po pastelowe błękity, szarości, rozbielone zielenie czy róże. Kremowe czy jasnobeżowe sofy zdecydowanie wracają do łask, tym bardziej, że efekty estetyczne, jakie umożliwiają, są nie do przecenienia. Pastele doskonale komponują się zarówno ze stylem retro, jak i klasyką czy aranżacjami nowoczesnymi. Pasuje do nich naturalne drewno i meble z białej płyty w wysokim połysku, harmonizują z dodatkami w odcieniach złota czy srebra, a akcenty w postaci ciemnych lub czarnych elementów tylko podkreślą ich delikatny i subtelny wygląd.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ