Ogłoszenie wyników rankingu Giełdowa Spółka Roku. Fot. Materiały prasowe

Ogłoszenie wyników rankingu Giełdowa Spółka Roku. Fot. Materiały prasowe

  • Autor: mg
  • 21 marz 2017 12:49 (aktualizacja: 22 marz 2017 09:34)

Pfleiderer Group doceniony w prestiżowym rankingu

Po roku od przeprowadzenia transakcji odwrotnego przejęcia oraz integracji Wschodniego i Zachodniego Segmentów Grupy spółka Pfleiderer Group zwyciężyła w rankingu „Giełdowa Spółka Roku” w kategorii „relacje inwestorskie”. Wręczenie nagród odbyło się 20 marca br. w Teatrze Wielkim w Warszawie.

"Giełdowa Spółka Roku” to najstarszy ranking tego typu funkcjonujący na rynku. O przyznaniu nagród decyduje około 100 losowo wybranych maklerów, analityków i doradców inwestycyjnych. Eksperci biorą pod uwagę takie kryteria, jak kompetencje zarządu, perspektywy rozwoju oraz relacje z inwestorami.

Rzetelna i jasna polityka komunikacyjna Pfleiderer Group, a także proaktywna postawa wykorzystująca tradycyjne i nowoczesne środki komunikacji w kontaktach z inwestorami zaowocowała przyznaniem pierwszego miejsca w kategorii "relacje inwestorskie".

Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że rynek kapitałowy przyznał nam nagrodę za najlepsze relacje inwestorskie. Zależy nam na prowadzeniu otwartej i transparentnej polityki informacyjnej dla naszych akcjonariuszy, analityków oraz innych uczestników rynku kapitałowego - powiedział Michael Wolff, CEO Pfleiderer Group.

Wyróżnienia zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się 20 marca br. w Teatrze Wielkim w Warszawie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ