• Autor:
  • 27 gru 2013 18:02

Pierwsze targi wewnętrzne firmy Fargotex

Kolejna firma dołączyła do grona przedsiębiorstw organizujących targi wewnętrzne. 26 lutego br. w Piątnicy koło Łomży odbyły się targi "Far Textil" firmy Fargotex.

Łomżyńskie przedsiębiorstwo jest importerem tkanin meblowych - wyłącznym przedstawicielem tureckiej firmy Hisar Tekstil, specjalizującej się w produkcji tkanin szenilowych. W trakcie imprezy, zorganizowanej w hotelu Baranowski, przedstawiono m.in. najnowszą kolekcję szenilowych tkanin obiciowych. Zaprezentowano je na meblach, specjalnie przygotowanych przez znanych producentów mebli tapicerowanych: firmy Meblotap, Meblomak, Flair Poland, Gabi, Wajnert i Yano. Na targach przedstawiono tkaniny z aktualnej kolekcji firmy Fargotex, m.in. "Cita", "Mondi", "Stilo", "Fun Class", "Magnum", "Matrix", "Sport", "Renesans" i inne.

Na imprezę zaproszono współpracujących z firmą Fargotex producentów mebli oraz ich dystrybutorów, a także dystrybutorów tkanin. Jednym z elementów spotkania było seminarium, dotyczące aktualnych trendów i jakości tkanin, przygotowane przez przedstawicieli łódzkiego Instytutu Inżynierii Materiałów Włókienniczych. Studio Meblowe Inspe z Olsztyna omówiło temat tworzenia przez producentów mebli brył meblowych.

Wśród uczestników targów przeprowadzono ankietę, dotyczącą modnych tkanin obiciowych. Na podstawie jej wyników stwierdzono, że obecnie na rynku najlepiej sprzedają się tkaniny w kolorach beżowym, brązowym i zielonym. Natomiast z kolekcji zaprezentowanej na targach, gościom najbardziej podobała się tkanina "Fun Class".

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ