• Autor:
  • 27 gru 2013 18:01

Po tkaniny na "Proposte"

Wyjątkowym zaproszeniem na 18. edycję World Preview of Furnishing Fabrics and Courtins „Proposte” jest plakat zaprojektowany przez światowej sławy designera Karima Rashida.

Utrzymany jest on w kolorze fuksji, którą projektant traktuje jako nośnik pozytywnego przekazu i optymizmu.

Impreza odbędzie się w miejscu znanym branży – w Villa Erba w Cernobbio k. Como we Włoszech, w dn. 5-7 maja br. Wydarzenie ma charakter branżowy, a uczestniczyć w nim mogą wyłącznie zaproszone osoby.

Oczywiście trudno powiedzieć, czy fuksja będzie dominującym kolorem tkanin prezentowanych na powierzchni ok. 6,3 tys. m2 przez 103 wystawców, w tym 53 przedsiębiorstwa z Włoch oraz 50 z innych krajów europejskich. Wiadomo natomiast, że przyjadą obejrzeć je przede wszystkim osoby decyzyjne z fabryk meblowych, styliści wnętrz, architekci i dystrybutorzy.

Optymistyczną atmosferę budują m.in. informacje podawane przez analityków współpracujących z „Proposte”, mówiące o tym, że w roku bieżącym oraz kolejnym zauważalne będą pozytywne trendy gospodarcze. W przypadku europejskiego sektora meblarskiego będą one mniej dynamiczne, niż w  przypadku branż z takich krajów, jak Australia, Kanada i Stany Zjednoczone.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ