Fot. Koelnmesse

Fot. Koelnmesse

  • Autor: mg
  • 28 gru 2016 09:41 (aktualizacja: 28 gru 2016 10:55)

Podczas IMM 2017 będą sprzedawane designerskie meble

Koelnmesse, organizator targów IMM, których najbliższa edycja odbędzie się w dniach 16-22 stycznia 2017, nieustannie wzbogaca program imprezy. Po raz pierwszy znajdzie się w nim Designers Market, miejsce, w którym zwiedzający będą mogli kupić oryginalne meble i artykuły wnętrzarskie.

W hali nr 1 pojawi się sklep, w którym wszyscy zwiedzający będą mogli kupić designerskie przedmioty. Będzie to jedyne takie miejsce na terenie targów IMM. Sklep będzie czynny wyłącznie podczas dni otwartych, czyli 20-22 stycznia 2017 roku. Designers Market jest owocem współpracy Koelnmesse z Blickfang, organizatorem wystaw poświęconych designowi, oraz Heimatdesign, platformą służącą promocji młodych niemieckich projektantów z różnych dziedzin. Oprócz prezentacji projektów, będzie istniała również możliwość spotkania z ich twórcami.

IMM Cologne to najważniejsze targi meblarskie w krajach niemieckojęzycznych, stojące pod znakiem innowacji, inspiracji i wysokiej jakości wzornictwa - mówi Jennifer Reaves, dyrektor Blickfang. Jesteśmy niezwykle dumni, że Koelnmesse widzi w nas partnera, który podziela te wartości i nawiązał z nami kontakt w celu stworzenia pierwszej platformy handlowej w historii IMM Cologne.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ