Fot. Koelnmesse

Fot. Koelnmesse

  • Autor: mg
  • 09 paź 2017 15:08 (aktualizacja: 09 paź 2017 15:41)

Podczas "LivingKitchen 2019" pojawi się nowa wystawa

W programie piątej edycji "LivingKitchen", wystawy odbywającej się w cyklu dwuletnim i towarzyszącej targom IMM, pojawi się ekspozycja poświęcona kuchni przyszłości pod nazwą "LivingKitchen Vision2035". Będzie ją można obejrzeć w Kolonii w dniach 15-21 stycznia 2019 roku.

Czytaj też: Firma Anders Meble otrzymała nagrodę za najlepsze stoisko

Ponad 150 tys. zwiedzających z całego świata oraz ponad 200 wystawców z 21 krajów pojawi się na targach "LivingKitchen 2019", imprezie poświęconej szeroko rozumianej branży kuchennej. Jedną z największych atrakcji przyszłorocznego wydarzenia będzie wystawa poświęcona kuchni przyszłości "LivingKitchen Vision2035". Oczywiście, nie zabraknie również mebli kuchennych, akcesoriów i komponentów, które przygotowywane są z myślą o aktualnych potrzebach rynku i konsumentów.

"LivingKitchen Vision2035" to wizja sensualnej, intuicyjnej kuchni, która ma być odpowiedzią na potrzeby użytkowników za kilkanaście lat. Oprócz innowacyjnych technologii, jej istotą ma być wielofunkcyjność i harmonijne połączenie z innymi systemami funkcjonującymi w domu. Ekspozycji towarzyszyć będą dyskusje i wykłady.

"LivingKitchen" to największa impreza poświęcona branży kuchennej na świecie, mogąca się pochwalić imponującym tempem rozwoju. Wraz z "LivingKitchen Vision2035" zrewolucjonizujemy i tak już bardzo udany format targów, a jednocześnie go udoskonalimy. W ten sposób tworzymy dodatkowy magnes dla gości, który jeszcze bardziej podkreśla światową rangę Kolonii. Będzie to bardzo korzystne dla naszych wystawców, którzy w styczniu 2019 roku będą szukać odpowiedzi na pytanie o przyszłość kuchni  - mówi Gerald Böse, prezes zarządu Koelnmesse.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ