Targi Orgatec. Fot. Koelnmesse

Targi Orgatec. Fot. Koelnmesse

  • Autor: mg
  • 02 paź 2018 14:06 (aktualizacja: 03 paź 2018 13:40)

Podczas targów "Orgatec 2018" odbędzie się forum prozdrowotne

Forum Wiedzy o Zdrowiu będzie jednym z punktów programu tegorocznych targów "Orgatec", które odbędą się w Kolonii w dniach 23-27 października br.

Przeciętny pracownik biurowy spędza w pracy 80 do 85 procent w pozycji siedzącej, co ma negatywny wpływ na stan jego zdrowia. Tego typu problemom można zapobiec, odpowiednio aranżując przestrzeń biurową, która będzie zachęcała pracowników do bycia aktywnymi. Odpowiedzi na pytanie - jak to zrobić - będą właśnie poszukiwali uczestnicy Forum Wiedzy o Zdrowiu.

Celem Forum jest dyskusja o zdrowiu z różnych perspektyw. W jednym z paneli dyskusyjnych menedżerowie wraz z naukowcami będą dzielili się swoimi poglądami na temat ewolucji kultury zdrowia w Niemczech. W innym - psychologowie, menedżerowie HR i deweloperzy będą szukać "składników zdrowej kultury zdrowia". Z kolei Jenö Kleemann, założyciel Eurocres Consulting, otworzy Forum wystąpieniem "Kultura zdrowia wczoraj - dziś - jutro".

Oprócz rozmów i dyskusji panelowych, Forum towarzyszyć będzie wystawa produktów nominowanych do nagrody "ActiveOffice Award", która będzie prezentować produkty biurowe nadające się do tworzenia zdrowych miejsc pracy. Równocześnie 25 października br. wszyscy zwiedzający będą mieli szansę zagłosować na swoich faworytów i wybrać zwycięzcę nagrody publiczności. Oficjalna ceremonia rozdania nagród "ActiveOffice Award" odbędzie się tego samego dnia o godzinie 17.00. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ