Stoisko firmy Meble Olejnikowski na targach Meble Polska 2019. Fot. Meble Olejnikowski

Stoisko firmy Meble Olejnikowski na targach Meble Polska 2019. Fot. Meble Olejnikowski

  • Autor: Meble Olejnikowski
  • 10 maj 2019 13:26 (aktualizacja: 10 maj 2019 16:10)

Połączenie ponadczasowej klasyki z nutą nowoczesności

Podczas targów „Meble Polska” w Poznaniu firma Meble Olejnikowski zaprezentowała trzy nowe kolekcje, utrzymane w stylistyce zupełnie odmiennej niż dotychczasowa. I to właśnie one skupiały największą uwagę gości odwiedzających jej stoisko.

Funkcjonująca na rynku meblarskim od 1991 roku firma Meble Olejnikowski znana jest z różnorodnych kolekcji o pięknych liniach wzorniczych, wykonanych z najwyższej klasy surowców oraz półproduktów, m.in. litego drewna dębowego, bukowego i jesionowego, a także naturalnych oklein. Nic dziwnego, że wystawiając się na targach „Meble Polska” w Poznaniu, chciała zainteresować swoją ofertą przede wszystkim przedstawicieli ekskluzywnych salonów meblowych. Goście, którzy w ciągu 4 dni trwania targów odwiedzili stoisko firmowe, są najlepszym dowodem, że założony cel udało się zrealizować.

Odwiedziło nas ponad 80% zaproszonych gości. Cieszymy się, że w tak ciepły sposób klienci wypowiadali się o naszym stoisku, jak i o nowych kolekcjach. Włożyliśmy w przygotowania do targów wiele ciężkiej pracy, co wynagrodziły nam opinie naszych klientów – mówi Monika Wawrzyńczak.

Wśród gości znaleźli się właściciele salonów meblowych i klienci hurtowi, zarówno nowi, decydujący się na rozpoczęcie współpracy, jak i tacy, z którymi firma Meble Olejnikowski od lat utrzymuje kontakty handlowe. Wiele przeprowadzonych na targach rozmów biznesowych zakończyło się konkretnymi ustaleniami. Oznacza to, że wkrótce nowe kolekcje znajdą się na ekspozycjach salonów meblowych.

W tym roku firma Meble Olejnikowski prezentowała na targach, obok ponadczasowej klasyki, także trzy nowe kolekcje: Pierwsza z nich, „Inferno”, zdobyła już wyróżnienie w konkursie „Meble Plus – Produkt 2019”.  Wykonana z litego drewna dębowego, czarnej płyty MDF w połączeniu z fornirem dębowym wykończoną olejem w loftowym odcieniu ciemnego orzecha pozwala wykreować przytulne wnętrze w każdym domu. Z kolei „Magnus” to kompaktowa, niezwykle uniwersalna kolekcja, która zachwyca prostotą kształtów. Wyróżniają ją geometryczne bryły w okleinie dębowej, olejowane w kolorze jasnego orzecha z elementami litego drewna z orzecha amerykańskiego. Trzecia nowość – kolekcja „Queen” –  jest nowoczesna, asymetryczna i elegancka. Połączenie forniru dębowego w miodowym kolorze z czarnym szkłem lacobel pozwala wykreować niezwykle wysmakowane wnętrze.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ