Polskie stoisko narodowe na ICFF. Fot. PAIH

Polskie stoisko narodowe na ICFF. Fot. PAIH

  • Autor: mg
  • 14 maj 2018 10:51 (aktualizacja: 15 maj 2018 09:03)

Polscy meblarze będą promowani na targach w Nowym Jorku

Podczas targów International Contemporary Furniture Fair, które odbędą się 20-23 maja br. w Nowym Jorku, pojawi się stoisko narodowe promujące polski przemysł meblarski.

International Contemporary Furniture Fair to jedno z ważniejszych wydarzeń wystawienniczych adresowanych do architektów, projektantów wnętrz, przedstawicieli sektora mieszkaniowego oraz hotelarskiego w Ameryce Północnej. W tegorocznej odsłonie wydarzenia weźmie udział ponad 800 wystawców. Specjalnie z myślą o tamtejszych odbiorcach polskich mebli Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje stoisko narodowe, które ma na celu promocję rodzimego sektora meblarskiego. W ramach stoiska będą m.in. dystrybuowane materiały promocyjne i wyświetlane filmy reklamowe. Z wymienionych form promocji mogą skorzystać nie tylko firmy, które są wystawcami na targach, ale również przedsiębiorcy niebiorący udziału w imprezie. Dodatkowo, każdy polski przedsiębiorca może na stoisku spotkać się ze swoimi partnerami biznesowymi.

Drugiego dnia targów na polskim stoisku odbędzie się konferencja prasowa, podczas której przedstawiciel Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli przedstawi aktualne informacje dotyczące polskiego przemysłu meblarskiego. 

Polskie stoisko narodowe na targach ICFF w Nowym Jorku jest organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w ramach realizacji programu promocji branży meblarskiej w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ