Fot. Vank

Fot. Vank

  • Autor: bm
  • 24 sty 2017 13:49 (aktualizacja: 26 sty 2017 08:03)

Polska marka Vank zadebiutuje na rynku europejskim

W lutym tego roku polska marka Vank zadebiutuje na rynku europejskim, w ramach "Stockholm Furniture & Light Fair". To z pewnością najważniejsze wydarzenie branżowe w Skandynawii, na którym co roku obecne są największe firmy z tej części Europy, a goście przybywają z ponad 60 krajów.

Oprócz produktów nagrodzonych w międzynarodowych konkursach, Vank pokaże nowości, takie jak sofa "Belong" czy budka akustyczna "Mello".

"Z designem skandynawskim łączy nas minimalizm i geometria, a także zamiłowanie do naturalnych materiałów i ekologiczne podejście do procesu produkcyjnego." – mówi Anna Vonhausen, dyrektor kreatywny Vank. - "Liczymy, że na północy spodoba się połączenie chłodnego metalu z naturalnymi materiałami, bo obok ich charakterystycznego stylu opartego na ciepłych kolorach i drewnie, cenione są również formy bardziej futurystyczne".

Ekspozycja Vank utrzymana będzie w spokojnej, eleganckiej kolorystyce. Pastelowe tkaniny korespondują ze srebrzystym szlifem aluminiowych komponentów. Najbardziej wyeksponowane zostaną produkty wyróżnione przez międzynarodowe jury: "Woodi" oraz "Vank Move" i "Vank Wall".

Z okazji targów marka przygotowała również wizerunkowy katalog, który pokazuje Vank w kontekście alchemicznego, tajemniczego procesu, jaki odbywa się w odlewni aluminium.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ