Stoisko firmy Sits. Fot. Serwis targowy

Stoisko firmy Sits. Fot. Serwis targowy

  • Autor: bm
  • 03 lut 2015 09:31

Polskie firmy na targach IMM 2015

Na tegorocznych targach IMM w Kolonii nie zabrakło polskich firm – swoje produkty zaprezentowało kilkudziesięciu przedsiębiorców. Część z nich wystawiała się wspólnie z innymi, w ramach zorganizowanych ekspozycji, część natomiast miała własne stoiska.

Wspólne stoisko zorganizowane przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych zajęło 350 m2 i zgromadziło 21 firm. Znalazła się wśród nich firma Dekort.

Prezentujemy kolekcję „Atlanta” - mówi Zygmunt Dmochewicz, prezes Fabryki Mebli Dekort. - Po raz pierwszy pokazaliśmy ją jesienią 2014 roku w Ostródzie. Mamy sporo spotkań, odwiedzają nas nasi stali kontrahenci, ale widać też zainteresowanie zupełnie nowych klientów, mamy nawet konkretne zamówienia.

Stali klienci odwiedzili też w Kolonii firmę Telmex, która tym razem zaprezentowała system do sypialni „Toronto”.

Zaopatrujemy przede wszystkim rynki niemieckojęzyczne – mówi Aneta Adamczyk z firmy Telmex. - Udział w tych targach jest dla nas szansą na znalezienie odbiorców na innych rynkach. Odwiedzali nas między innymi kupcy z Malty, Libanu, Algierii czy Izraela.

Na wspólnym stoisku PAIiIZ znalazły się ponadto firmy: TOBO, Libro, Oristo, FM Bravo, ADB Furniture i inne.

Oddzielne i niezależne stoiska miały na targach IMM 2015 w Kolonii między innymi: Meble Vox, Sits, Krismar, Mema, Iker. Ponadto kilka polskich firm zajmujących się projektowaniem i produkcją mebli i przedmiotów użytkowych (m. in. Tabanda, Malafor czy Vzór) wystawiło się w ramach wystawy The Spirit of Poland. Celem tej inicjatywy jest promocja polskiego designu oraz przedsiębiorczości na forum międzynarodowym.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ