Dig Net Lenart

Dig Net Lenart

  • Autor: bm
  • 21 marz 2017 08:30 (aktualizacja: 23 marz 2017 08:10)

Pomysł na sypialnię - strefa snu na targach "Meble Polska 2017"

Propozycje do sypialni można było znaleźć na większości ekspozycji producentów mebli skrzyniowych, a także w pawilonie targowym przeznaczonym przede wszystkim do prezentacji oferty materacy i łóżek kontynentalnych. Zwiedzający targi nie mieli wątpliwości, że strefa snu uważana jest za jedną z najważniejszych w mieszkaniu.

Zarówno polscy klienci, jak i odbiorcy mebli na rynkach zagranicznych coraz większą uwagę zwracają na umeblowanie sypialni, przy czym istotna jest nie tylko kolorystyka, kształt łóżka czy funkcjonalność całej kolekcji, ale przede wszystkim komfort i jakość wypoczynku. Stąd na tegorocznej edycji targów "Meble Polska" w Poznaniu znalazła się bogata oferta materacy, a także skonstruowanych przy ich pomocy łóżek, które coraz częściej wybierane są przez indywidualnych klientów, a nie tylko przez klientów kontraktowych. To, co sprawdza się w hotelu, doskonale zda egzamin w prywatnym mieszkaniu i klienci mają tego świadomość.

Co pokazali wystawcy? W pawilonie "materacowym" królowały łóżka kontynentalne, w większości wyposażone w wysokie, tapicerowane wezgłowie. Nie brakowało propozycji z dodatkowymi funkcjami, dzięki którym można indywidualnie dostosować np. położenie materaca. Producenci prezentowali również nowoczesne technologie i materiały, z których obecnie produkowane są materace, a które zapewniają nie tylko wyjątkowy komfort snu, ale także są antidotum na bóle kręgosłupa, alergie i inne dolegliwości. 

Jeśli chodzi o kolekcje mebli do sypialni, widać było, że wciąż największą popularnością cieszy się klasyka z domieszką stylu prowansalskiego, proste lub lekko stylizowane formy, kolory naturalnego drewna...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ