Salon Mebest w Poznaniu. Fot. Klose

Salon Mebest w Poznaniu. Fot. Klose

  • Autor: mg
  • 24 lis 2016 09:36 (aktualizacja: 24 lis 2016 11:15)

Powiększyła się lista salonów partnerskich Klose

Salon Mebest w Poznaniu dołączył do listy salonów partnerskich firmy Klose. Są w nim dostępne między innymi tegoroczne nowości marki, w tym "Zebra Home Concept", a także bogata oferta foteli, krzeseł i stołów. Na wystawie salonu w postaci aranżacji prezentowane są rozwiązania do salonów, jadalni i sypialni.

Salon Mebest jest największą ekspozycją mebli Klose w Wielkopolsce. Sklep działa od 1991 roku i na powierzchni 2,5 tys. m2 (na dwóch kondygnacjach) oferuje ponad 800 mebli i 3000 dodatków służących do wyposażenia wnętrza. Oprócz marki Klose, są tu dostępne meble między innymi takich firm, jak Szynaka Meble, Jafra, Bygdoskie Meble, Paged, Unimebel, Meblomak, Etap Sofa, Vero, Mikołajczyk, MTI-Furninova.

Kolekcja Mebli Klose to firma prowadząca swoją działalność w ramach Grupy  Klose w zakresie rozwoju i sprzedaży mebli marki Klose w Polsce i na rynkach Europy Wschodniej. Aktualnie Grupę Klose reprezentują dwie spółki handlowe: Die Klose Kollektion i KMK Kolekcja Mebli oraz 3 zakłady produkcyjne.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ