Agata Rzeszów

Agata Rzeszów

  • Autor: bm
  • 15 maj 2017 13:49

Powstał kolejny salon firmowy sieci Agata

W Rzeszowie działa już nowy salon meblowy sieci Agata. Jest to już 21. sklep tej sieci w Polsce, a jednocześnie pierwszy w tej części kraju. W rzeszowskim salonie pracę znalazło około 120 osób. Na 15 tysiącach metrów kwadratowych wyeksponowane są produkty ponad 200 producentów mebli i dodatków aranżacyjnych.

Rzeszowski sklep Agata powstał przy al. Powstańców Warszawy. W weekend otwarcia odwiedziło go blisko 25 tysięcy klientów, na których czekały specjalne promocje. Podobnie jak w innych placówkach sieci, również i tutaj można znaleźć kolekcje mebli do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, łazienki, jadalni i kuchni, narożniki, sofy i fotele, szeroki wybór krzeseł, stołów i materacy. Większość mebli tapicerowanych posiada szeroki wybór tkanin i skór. W części sklepu przeznaczonej na akcesoria do aranżacji wnętrz znajdują się produkty dekoracyjne, oświetlenie, dywany i tekstylia oraz szereg dodatków kuchennych. Całej ekspozycji towarzyszą przykładowe aranżacje prezentujące poszczególne kolekcje mebli i różne style wnętrz oraz strefa inspiracji.

Agata SA konsekwentnie realizuje politykę rozszerzania sieci sprzedaży. Sieć jej sklepów  liczy sobie w tej chwili 21 placówek. Jesienią 2016 otwarto największy, flagowy salon w Warszawie, na Targówku. Wiosną 2016 został otwarty salon w Częstochowie, natomiast w drugim półroczu 2015 roku powstały sklepy Agata w Białymstoku i w Lublinie. Na rok 2017 zaplanowane są kolejne otwarcia – między innymi w Stalowej Woli, gdzie sklep ma powstać w centrum handlowym Vivo. Powierzchnia obiektu wyniesie 6,5 tys. mkw., w tym sala ekspozycyjno-handlowa zajmie 4,2 tys. mkw. Zakończenie prac budowlanych przewidziane jest na III kwartał 2017 roku.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ