Dekoria Centrum w Świdnicy

Dekoria Centrum w Świdnicy

  • Autor: bm
  • 15 marz 2018 09:22 (aktualizacja: 15 marz 2018 14:18)

Powstał największy sklep wnętrzarski na Dolnym Śląsku

Marka Dekoria.pl,, która w swojej ofercie ma artykuły wyposażenia wnętrz i meble, postawiła ostatnio na rozwój sprzedaży stacjonarnej. Otworzyła w Świdnicy salon Dekoria Centrum, w którym naa powierzchni 3000 m2 są dostępne artykuły znane ze sklepu online.

Dekoria.pl to sklep online, w którym można zaopatrzyć się w gotowe i szyte na miarę wyroby tekstylne (firany, zasłony, narzuty, pokrowce), meble oraz dekoracje. Teraz marka Dekoria postanowiła postawić na rozwój offline. Po sukcesie pierwszego sklepu stacjonarnego 12 lutego w Świdnicy został otwarty salon Dekoria Centrum. Na powierzchni 3 000 m2 są dostępne artykuły znane ze sklepu online: meble, dekoracje, zasłony, firany, rolety, obrusy a także pościele i ręczniki. Nowy salon sprzedaży produktów marki Dekoria to największy obecnie sklep z artykułami wnętrzarskimi na Dolnym Śląsku.

Na co zwrócić szczególną uwagę w nowym salonie? Na chwilę uwagi zasługuje z pewnością kolekcja Urban Jungle – nawiązująca do najmodniejszego stylu w nadchodzącym sezonie. Dominują w nim zielenie, motywy liści oraz naturalne materiały. Drugą ciekawą propozycją jest kolekcja Glamour – dzięki której każde pomieszczenie w domu będzie wyglądać szykownie. Dominują w niej elektryzujące, mocne kolory i dodatki w stylu urban chic – np. metalowe stoliki kawowe. Pomysłem bardziej egzotycznym jest natomiast kolekcja Etno Trend – czyli nowoczesna wersja stylu etno. Dominują w niej neutralne kolory oraz klasyczne meble.

Salon jest zlokalizowany w Świdnicy przy ulicy Szarych Szeregów 22.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ