Fabryka mebli łazienkowych firmy Elita w Koniecwałdzie. Fot. Arkadiusz Kaczanowski

Fabryka mebli łazienkowych firmy Elita w Koniecwałdzie. Fot. Arkadiusz Kaczanowski

  • Autor: mg
  • 13 lut 2017 09:15 (aktualizacja: 13 lut 2017 15:09)

Powstała nowa fabryka produkująca meble łazienkowe

Na początku lutego 2017 roku w Koniecwałdzie rozpoczął działalność nowy zakład Grupy Royo w Polsce, do której należy polski producent mebli łazienkowych Elita. Fabryka o powierzchni ponad 4 tys. m2 oraz niewiele mniejszy magazyn powstały na terenie specjalnej strefie ekonomicznej.

Meble łazienkowe to segment, w którym Polska jest jednym z czołowych producentów. Produkty z naszych fabryk trafiają zarówno na rynek mieszkaniowy, jak i komercyjny, w kraju i do odbiorców zagranicznych.

Nowy zakład spółki Elita to jeden z najnowocześniejszych zakładów tego typu w Polsce i na świecie. Inwestor postawił  na optymalizację procesu produkcji, nowoczesne technologie oraz możliwość dalszej rozbudowy. 

Firma Elita powstała w grudniu 1998 roku. Od tego czasu stała się jednym z wiodących producentów mebli łazienkowych. W jej ofercie znajduje się około 500 modeli wyrobów, z których można kompletować funkcjonalne zestawy łazienkowe według indywidualnych preferencji i gustów nabywcy. Od 11 marca 2008 spółka stała się partnerem Royo Group, zrzeszającej 5 firm w Europie, zajmujących się projektowaniem i sprzedażą kompleksowego wyposażenia łazienek.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ