Fot. Comforteo

Fot. Comforteo

  • Autor: bm
  • 16 marz 2018 14:24 (aktualizacja: 20 marz 2018 09:01)

Poznański debiut marki Comforteo

Comforteo to nowa marka firmy Meble Marzenie – znanego producenta mebli tapicerowanych, łóżek i materacy. Tym brandem objęto właśnie materace i łóżka, a oficjalny debiut marki miał miejsce na targach meblowych w Poznaniu.

Dzięki rozdzieleniu portfolio produktowego Meble Marzenie i Comforteo firma precyzyjnie trafia do osób szczególnie zainteresowanych urządzaniem salonu oraz wyposażaniem sypialni. Wyodrębnienie brandu Comforteo pozwala na jeszcze skuteczniejsze i bezpośrednie dotarcie do potencjalnych klientów z ofertą dopasowaną do indywidualnych wymagań.

"Celem tegorocznych targów była prezentacja Comforteo. Wydarzenie to było bardzo ważnym punktem naszej strategii, który jednocześnie stanowi trampolinę dla rozwoju Comforteo. Szeroki debiut możemy ocenić jako bardzo udany. Opinie naszych kontrahentów i wszystkich osób, które odwiedziły stoisko, potwierdziły, że obrany przez nas kierunek jest właściwy. Goście z Polski, jak i zza granicy byli pod wrażeniem prezentacji nowego brandu. Cieszymy się, że wdrożone przez nas działania wizerunkowe spotkały się z uznaniem meblarskiego środowiska" – mówi Artur Wasążnik, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu w firmie Meble Marzenie.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ