Fabryka Mebli Biurowych MDD

Fabryka Mebli Biurowych MDD

  • Autor: bm
  • 12 paź 2016 10:43 (aktualizacja: 14 paź 2016 09:56)

Pracownicy firmy Martela przeszli do zespołu MDD

W wyniku niedawnego wycofania się z polskiego rynku firmy Martela - skandynawskiego potentata na rynku mebli biurowych - większość byłych pracowników sprzedaży zasiliło szeregi firmy MDD. To bezprecedensowe wydarzenie na krajowym rynku meblarskim.

Zaangażowanie byłych pracowników Martela Polska to strategiczne wydarzenie dla MDD. Firma posiada już bardzo silną pozycję w Europie, lecz profesjonalizm i merytoryczny wkład nowych specjalistów pozwoli jeszcze dynamiczniej rozwijać się na kilku płaszczyznach. Znacznemu wzmocnieniu ulegną przede wszystkim, będące już w ofercie MDD, ale ciągle doskonalone i rozwijane, usługi z zakresu projektowania, optymalizacji przestrzennej, także w środowisku Activity Based Working oraz audytów miejsc pracy.

"MDD to nie tylko meble. Do naszego biznesu podchodzimy holistycznie i chcemy, a co najważniejsze – możemy, towarzyszyć i wspierać naszych partnerów biznesowych w projektowaniu i myśleniu o miejscu pracy od początku tego procesu aż do realizacji danej koncepcji. To nowoczesne, wszechstronne i kompleksowe myślenie o miejscu pracy. Nowi specjaliści nas w tym zdecydowanie wzmocnią, co da nieocenione korzyści MDD i naszym partnerom biznesowym. I to już bardzo szybko" – komentuje Julita Milczyńska, rzecznik prasowy Fabryki Mebli Biurowych MDD.

"Wyjście z polskiego rynku tak szacownej firmy jak Martela to bardzo znacząca wiadomość. Potencjał firmy, know-how oraz stosowane rozwiązania posiadają dobrą renomę na całym świecie. Dlatego też czujemy bardzo dużą satysfakcję z faktu, że prawie cała była załoga sprzedażowa tej firmy, spośród licznych ofert, zdecydowała się na przyjęcie naszej. Jestem przekonany, że wzajemnie wiele się od siebie nauczymy, tworząc jeszcze lepsze rozwiązania i poszerzając nasze kompetencje" – mówi Marcin Remus, dyrektor naczelny Fabryki Mebli Biurowych MDD.

Firma MDD aktualnie dynamicznie się rozwija. Rok 2015 zakończyła wzrostem sprzedaży na poziomie 25%. r/r. Po pierwszych dwóch kwartałach br. szacuje, że 2016 rok może się zakończyć wzrostami nawet w okolicach 30%. Za tak dobrymi wynikami stoi ugruntowana pozycja na rynku krajowym, ale również dynamiczna ekspansja w skali globalnej. Produkty MDD są dostępne na 56 różnych rynkach, w tym w całej Europie, USA, Rosji i krajach Bliskiego Wschodu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ