Materac firmy Benesleep. Fot. Benesleep

Materac firmy Benesleep. Fot. Benesleep

  • Autor: mg
  • 14 marz 2018 11:04 (aktualizacja: 14 marz 2018 11:41)

Premiera aplikacji mobilnej do projektowania łóżka

Na początku 2018 roku miała miejsce premiera aplikacji Benet, stworzonej w technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR). Daje ona możliwość wirtualnego zaprojektowania mebli i sprawdzenia, jak wyglądają one w domu.

Aplikacja Benet została stworzona w technologii AR, co oznacza, że za jej pomocą nie tylko można zaprojektować swoje własne wirtualne łóżko, ale i cyfrowo umeblować nim dowolną przestrzeń. Oprócz trójwymiarowego pokazu mebla, aplikacja umożliwia również realistyczne zapoznanie się z funkcjami łóżka BedBenet poprzez wirtualne podniesienie stelaża z funkcja ułatwiającą ścielenie i zajrzenie w głąb schowka na pościel. Dodatkowo, jeśli stworzone łóżko przypadnie klientowi do gustu, może zrobić mu zdjęcie, a także zapisać projekt i bezpośrednio z aplikacji przesłać go do producenta, by dokonać zamówienia lub też zadać pytanie obsłudze klienta.

Aplikację Benet od połowy lutego 2018 roku mogą bezpłatnie pobrać na swoje urządzenie mobilne wszyscy użytkownicy systemu iOS.

Benetsleep jest polskim producentem materacy dla dzieci i dorosłych, pościeli oraz łóżek, który na rynku zadebiutował w 2016 roku swoim flagowym produktem- dopasowującym się do  użytkownika materacem Benet. W sierpniu 2017 roku swoją premierę miało personalizowane, wielofunkcyjne łóżko BedBenet. Wszystkie produkty Benetsleep są tworzenie w fabryce w Kępnie, a firma sprzedaje je wyłącznie za pośrednictwem swojego sklepu internetowego.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ