Jacek Pochłopień, redaktor naczelny Wprost, wręcza dyplom Monice Kochalskiej, wiceprezes sprzedaży i marketingu Profim. Fot. Piotr Rubisz

Jacek Pochłopień, redaktor naczelny Wprost, wręcza dyplom Monice Kochalskiej, wiceprezes sprzedaży i marketingu Profim. Fot. Piotr Rubisz

  • Autor: mg
  • 27 marz 2018 10:11 (aktualizacja: 27 marz 2018 10:23)

Prestiżowe wyróżnienie dla firmy Profim

Profim został wyróżniony przez kapitułę Orłów Tygodnika „Wprost” za bardzo dobre wyniki finansowe osiągnięte w ciągu ostatnich trzech lat.

Orły Tygodnika „Wprost” to nagroda dla firm, które osiągnęły najwyższy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat, a także największy średni procentowy wzrost zysku netto. Tygodnik „Wprost” wybiera kandydatów do nagrody wspólnie z firmą Bisnode, która zajmuje się analizą wyników przedsiębiorstw.

Podczas gali, która odbyła się w hotelu Sheraton w Poznaniu, w imieniu firmy Profim dyplom odebrała Monika Kochalska, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia. Mobilizuje ono nas do osiągania jeszcze lepszych wyników.  Pokazuje również, że obrana strategia rozwoju przynosi wymierne rezultaty. Jestem przekonana, że w kolejnych latach Profim będzie rozwijał się przynajmniej tak dobrze, jak dotychczas - powiedziała Monika Kochalska.

Orły Tygodnika „Wprost” odbywają się pod honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Profim jest jednym z wiodących producentów siedzisk biurowych w Europie Centralnej. Na przestrzeni ponad 25 lat firma stworzyła blisko 100 linii siedzisk we współpracy z projektantami specjalizującymi się w kreowaniu designu siedzisk biurowych. Profim ma siedzibę w Turku i jest częścią pochodzącej ze Skandynawii międzynarodowej grupy Flokk.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ