Monika Struska, firma Inspirium

Monika Struska, firma Inspirium

  • Autor: bm
  • 24 kwi 2019 11:21 (aktualizacja: 25 kwi 2019 08:45)

Producent mebli z Żywca rozszerza sieć sprzedaży

Meble polskiej młodej marki Inspirium coraz częściej pojawiają się na obiecujących handlowo rynkach zagranicznych. Po udanym debiucie w Bułgarii modele żywieckiego producenta pojawiły się również w Estonii i na Litwie. Wkrótce będą dostępne również w Rosji i Katarze.

Inspirium to młoda, dynamiczna marka, która sukcesywnie zdobywa silną pozycję na polskim rynku wyposażenia wnętrz. W roku 2019 meble firmy z Żywca sukcesywnie pojawiają się na obiecujących handlowo rynkach zagranicznych. Rok 2019 to wyjątkowo dynamiczny czas rozwoju dla Inspirium. Udowodnił to już pierwszy kwartał tego roku. Po udanym debiucie w Bułgarii modele żywieckiego producenta pojawiły się również w Estonii i na Litwie. Plany handlowe obejmują także kolejne kraje wschodnioeuropejskie i azjatyckie. Niebawem sofy Inspirium będą dostępne w Rosji i Katarze.

Nasz sukces jest efektem konsekwentnie realizowanych planów. Od początku chcieliśmy, aby nasz produkt odróżniał się od konkurencji estetyką i jakością. To okazało się właściwym kierunkiem. Nasze propozycje zwracają uwagę zagranicznych specjalistów od sprzedaży mebli wypoczynkowych. Z atrakcyjnymi cenowo, a równocześnie ciekawymi wzorniczo meblami łatwiej jest nam wyjść na rynki zagraniczne – mówi Monika Struska, która wraz z Tomaszem Matejczykiem zarządza marką Inspirium.

Inspirium specjalizuje się w produkcji mebli wypoczynkowych, które dostępne są już w 24 salonach na terenie Polski. Już dziś firma odnotowuje stałe wzrosty sprzedaży. Pomiędzy rokiem 2017 a 2018 wolumen produkcji wzrósł o 100%. Produktem flagowym marki są sofy. W momencie wyboru tego typu mebli, klienci szczególną wagę przykładają do komfortu. Dlatego technolodzy firmy opracowali własny system zwiększający wygodę korzystania z mebli – SoftLayers. Główną rolę odgrywa tutaj wyjątkowo miękka pianka poliuretanowa, na której wierzchu znajduje się gruba warstwa naturalnego pierza. Dzięki wypełnieniom SoftLayers sofy Inspirium oferują wyjątkową miękkość i bardzo wygodne podparcie ciała.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ